Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Powraca wasz cej xD Fr3sH

    Witam Cię ponownie...
  2. KNX

    Powrot ceja? ~ BarteG

    Siemka znów PS. Nie omijaj banów na forum.
  3. KNX

    Powracam !

    Witam Cię ponownie.
  4. @Szender, słyszysz? MASZ WRACAĆ.
  5. KNX

    Czy wrócić na serwer ?

    Dobrze, w porządku. Ale wróć, jak będziesz miał na to smaka.
  6. No tak jak mówię, ja Cię z Twoją dziewczyną przekonam do powrotu całkowitego na 4Life. <333
  7. Ty nie wiesz co Ty piszesz SZEŁDENIE.
  8. Ja Ciebie pamiętam dobrze! ! ! Witam Ciebie znów. Już ja Cię z Twoją dziewczyną przekonam do Twojego powrotu do nas. Jej post:
  9. KNX

    Powitanie

    Kolejna dziewczyna na serwerze. Witaj kochana, życzę Ci miłej gry.
  10. KNX

    Ni mom Hektara ;[

    Ale to pachnące.
  11. [...] Tak, wracaj do końca.
  12. KNX

    S2 BAKOMA

    LOL, przecież gracz dzisiaj był na serwerze, z 10 minut temu widziałem go na mechaniku w dzielnicy Doherty jak naprawiał swoje auto, bo tam podjechałem ZRką-350 żeby też naprawić. LOL, OMG. . . :D Dziwnie znudzenie optyczne.
  13. KNX

    Pożegnanie . . .

    Zadowolony z siebie jesteś?
  14. KNX

    Witam

    Witaj serdecznie. Udanej gry życzę
  15. KNX

    Czy wrócić na serwer ?

    Tak. Ale nie urażaj mojego nicku w ten sposób już: IĆ Z TĄD I SIĘ UDŁAW SKARPETKĄ Witamy ponownie na 4Life.
  16. KNX

    Pożegnanie . . .

    A już się bałem, że sprzedajesz konto. To cieszę się, że nie.
  17. KNX

    Pożegnanie . . .

    @Norbi1478, BŁAGAM CIĘ, nie sprzedawaj tego konta z PID 18. Błagam! Jeszcze bana dostaniesz pewnie od @ZbyK'a za to. :( Naprawdę Cię błagam. Tyle czasu się znamy. Błagam. . .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin