Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Dobra, ban, banem. Spalenie komputera, spaleniem komputerka. Ale kogo to odchodzi? . . .
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. KNX

    żegnam

    Mój 'koteczek' wrócił do końca na serwa, bo spełniło się jego marzenie na temat SAMDów. Do zamknięcia.
  4. KNX

    Żegnać się czy nie?

    Gracz jest na aktualnym urlopie. I namówię go, żeby z stąd nie odchodził. Także, bez obaw.
  5. KNX

    Papa skarby <3 XD

    Już chyba wrócił, bo gracz beze mnie nie umie żyć, sam się ze mną godził kilka dni temu bo miał tam jakąś spinę. Witaj ponownie ziomeczku.
  6. KNX

    żegnam

    Gracz wrócił 'chyba' na serwa, bo widziałem go jak wysyłał ogłoszenia na /g. Także, no - witaj ponownie Laście.
  7. KNX

    Jednak :P

    Witam Cię ponownie PIDzie 95.
  8. KNX

    Także ten, no...

    Szkoda, wielka szkoda, że odchodzisz sobie z stąd pachnący supporterze.. Mam nadzieje, że w przyszłości będziesz miał smaka odblokować W KOŃCU na tym Facebooku. Tego bym sobie życzył.
  9. KNX

    żegnam

    Żadnego 'Eldoka', bo się obrażę na Ciebie i cofnę Cię do rangi VS Nie tylko serwer ranisz takim postępowaniem, ale i także pewną jego część - część, która nazywa się SG4L, w której jesteś na randze S.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. KNX

    Elo NQ

    Ból, ewidentny ból . . . Skoro ci się nie podoba ten pachnący serwer, to żegnaj.
  14. KNX

    Urząd LV [objects By EpiK.]

    Gitara. . . Ale to pachnie.
  15. KNX

    żegnam

    Gracz wróci, ja go namówię . . .
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. KNX

    żegnam

    On powiedział że będzie wbijał na MM dla mnie. Więc wbiję. . .
  19. KNX

    żegnam

    No ale frakcja, frakcją. Nie zapominaj też o pewnej części w której jesteś.
  20. KNX

    żegnam

    ...No ale nie musisz odchodzić z całego 4Lifa przez to. A ja Ci dałem rangę S dzisiaj w SG4Lu, a Ty po tym, za kilka chwil odchodzisz z stąd. Chyba Ci dam ponownie VS . . .
  21. KNX

    żegnam

    Z powodu niedostania się do SAFDa odchodzisz z stąd? Jestem na nie . . .
  22. KNX

    żegnam

    Nie rób mi tego Nie. . .
  23. KNX

    żegnam

    NIEEEEE! Nie Nie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin