Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Siemanko :3 <3

    Siema. To Ty?
  2. KNX

    Wszystko ma swój czas...

    Nie wpisałeś mnie w pożegnaniu, chociaż mnie dobrze znasz. Nie pozdrawiam.
  3. Trzymam Cię za słowo. Jestem, napisz.
  4. Ja Cię lubię. Dobra, ja jestem za tym żebyś ponownie sobie pograł (napisał apelacje o UnBanie na serwie) + dostał UP na pierwotne IP jak i chociaż na 1sze konto na forum UB - nick Dopek ... Witaj ponownie w świecie 4Lifa.
  5. A ja nie wiem, dlaczego to robiłeś, dlaczego próbowałeś zniszczyć ten serwer - a więc proszę o wyjaśnienia tej sprawy mi na FB żeby tu zbędnego Off-Topa nie robić. A ja Ci załatwię UB na IP pierwotne + konto Dopek jak i 2gie konto - exelel
  6. No dobra, jak sam ZbyK Ci wybacza to ja sprytnie też Ci wybaczam. Witamy Cię ponownie.
  7. Aha. To Ty teraz na litość chcesz nas wsiąść? Słuchaj, to ja zgłosiłem że próbujesz zniszczyć 4Life i że grozisz zniszczeniem 4Lifa. VPN? Pisałeś że umiesz zmieniać IP. Pisałeś również, że 'ZbyK nie umie banować na forum bo i tak wbiję' - tak to pisałeś. A teraz chcesz wybaczenia? Phi...
  8. KNX

    Czyżby powrocik ?

    Ja też Cię nakłoniłem do powrotu ziomeczku kochany. Witaj.
  9. KNX

    Witam Wszystkich

    Witam Cię nowy graczu. Mam nadzieje, że dobrze będziesz tu spędzał czas na 4Life - tego sobie życzę. Jak byś czegoś potrzebował, to śmiało możesz pisać.
  10. KNX

    chu js bek ?

    Witaj ziomeczku.
  11. KNX

    Odchodze

    No ok. Żegnaj. Wróć jak najszybciej.
  12. KNX

    Lece.

    Nie.
  13. KNX

    Odchodzę

    NIE, nie odchodź, znam cię dobrze, zostań - błagam.
  14. KNX

    Odchodzę

    Żegnaj.
  15. KNX

    Witam

    Witaj. Mam nadzieje że dobrze będziesz ten czas na 4Lifie spędzał - tego bym sobie życzył. Jak byś czegoś potrzebował - śmiało możesz pisać do mnie.
  16. KNX

    Witam ponownie :D

    Jednak wróciłeś. Miło Cię znów widzieć. Witaj.
  17. KNX

    Witajcie po przerwie!

    Witaj ponownie zaś.
  18. KNX

    Odchodzę :-(

    No wracaj, wracaj. Brakuje Cię nam tu. XQ Ci karze wrócić - ja to samo. Przykro nam jest z tego powodu że odchodzisz. Nie wygłupiaj się z tym odchodzeniem ziomeczku najdroższy.
  19. KNX

    Przerwa Długa Rain.

    DeltaRon, ja z Kasią105 go namawiamy do powrotu - to był nasz najlepszy kumpel. Ja go sprytnie namówię do powrotu. Zobaczysz.
  20. KNX

    Przerwa

    PS. Jak będziesz YankeSsie zdrowy/powrócisz do zdrowia to wróć do nas. WRACAJ szybko do zdrowia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin