Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Witam Wszystkich!:)

    Witaj nowy graczu i życzę Ci przyjemnej gry. Jak byś czegoś nie wiedział - śmiało możesz pisać do mnie. Na serwerze mam PID 63.
  2. KNX

    Dowidzenia

    Żegnaj. Chociaż Cię nie znałem wcześniej.
  3. KNX

    Wymuszona przerwa

    Spoko, niech Twój chłopak wraca do zdrowia.
  4. KNX

    fejk?

    Już tam nie mam moda ;] Odszedłem. Zrobiłem to dla 4Lifa.
  5. KNX

    odchodzę z serwa .

    Twoja apelacja jest nadal rozpatrywana achilessie90 - XQ dzisiaj napisał kolejnego posta.
  6. KNX

    Powrót hyhy.

    WITAJ!!!!
  7. KNX

    fejk?

    Aha - Bieszczady? Fajnie wiedzieć... xD Akurat Maddie to moja najlepsza, bliska przyjaciółka. I będę ją bronił w każdej sytuacji. Jak nie wiesz skąd mam awatar to się nie wypowiadaj na ten temat. Awatar nie mam z Facebooka. I sobie nie życzysz komentowania Twoich postów, tak? Każdy ma prawo tu pisać, witając się z każdym. Ten dział jest w Off-Topic fakerzu (jakbyś nie wiedział). Wolność słowa w tym KRAJU, każdy ma prawo tu pisać na tym forum, akurat też w tym dziale. Ja mam kulturę przynajmniej tutaj, a nie tak jak Ty.
  8. KNX

    fejk?

    A mi szkoda Ciebie. Widać, że dalej się nie zmieniłeś. Po co wracasz na serwa, żeby mnie i Maddie najbardziej denerwować? Przywitałem Cię kulturalnie, a Ty mi z takim 'gnojem' wyjechałeś. Nie życzę sobie żebyś tak do mnie i Magdy odzywał w taki sposób na 4Life.
  9. KNX

    fejk?

    Witam Cię fakerze ponownie. Siema. Mam nadzieję, że do mojej przyjaciółki (czyt. Maddie) nie będziesz nigdy więcej w taki sposób do niej się tak wulgarnie odzywać na serwerze głosowym + obrażał ją na dodatek + że oczywiście zmienisz podejście do tej osoby i w ogóle. Liczę na to, trzymam Cię za słowo.
  10. KNX

    Żegnajcie

    Ale mimo to pisz apelacje jeśli to 1sza taka akcja.
  11. KNX

    Żegnajcie

    U, to grubo...
  12. KNX

    Żegnajcie

    Pisz apelacje chłopie. [2016-02-25 13:08:23] [Output] : Gracz XPanXKrowa został/a zbanowany/a przez Szender, powód: Wyjaśnij ten handel na forum. ( 30 DAY )
  13. KNX

    Żegnajcie

    Pisz na gg.
  14. KNX

    Żegnajcie

    No wracaj, nie wygłupiaj się.
  15. KNX

    Nowa ;3

    Ja ją też trochę znam. ;]
  16. KNX

    Żegnajcie

    Tak, chcemy.
  17. A wrócisz jeszcze do nas na 4Life? Wracaj.
  18. KNX

    Żegnajcie

    Chłopie, wracaj - nie wygłupiaj mi się tu teraz. . . . .
  19. PS. Carl Johnson i TwinTurbo^ to ta sama osoba. ;]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin