Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Witam się ciepło :)

    To dobrze. <3
  2. KNX

    The End.

    A my kochany ziomeczku mamy siebie na FB, GG. Dzięki jeszcze raz za wszystko. Szkoda, że odchodzisz. Wiesz gdzie mnie szukać.
  3. KNX

    Dzień dobry

    Siemasz nowy graczu. Mam PID 63 na serwerze, uzo mam wiedzy na temat 4Lifa. Mam nadzieje, że szybko się zapoznamy. Jak byś czegoś potrzebował - śmiało, możesz do mnie pisać. GG: 49813947 Skype: dingstown FB: Tobiasz Tułacz - szare zdjęcie. <3
  4. KNX

    Pis jol i Elo Pepsi*

    Skuli SAPD odchodzisz całkowicie z rozgrywki? Śmieszne, beka.
  5. KNX

    Kirge mówi NARAK

    Żegnaj w takim bądź razie, szkoda, że Ty również odchodzisz . . . Napisz na GG Kirge - nr. GG to 49813947
  6. KNX

    #NO_CHYBA_NIE

    Nq, chociaż Cię nie znałem. Wróć w przyszłości na ten cudowny projekt. Miłego . . .
  7. KNX

    Powrót

    Naprawdę się cieszę, że wróciłeś
  8. KNX

    krapeq - koniec

    Jestem na nie. Nigdzie nie odchodzisz.
  9. KNX

    Siemano!

    No to w takim bądź razie narazie. Wróć jeszcze kiedykolwiek na ten serwer. [1] BŁAGAM, płaczę za Tobą iWanted, a wiesz, dlaczego płaczę? Bo z stąd odchodzisz. [1] ?
  10. LOL, wracaj na ten cudowny świat. Błagam. ps... Wiesz gdzie mnie szukać - tylko na GG jak na chwilę obecną mamy do siebie kontakt.
  11. KNX

    @Lock

    Gracz już wrócił.
  12. KNX

    Ku pamięci...

    No to narazie, wróć wkrótce.
  13. KNX

    Miło byłoo

    Serwer się nie rozpada. Przestań pisać takie posty. XQward nie odchodzi.
  14. KNX

    Witam serdecznie - PeO

    Witaj. Znam Cię - wiesz skąd.
  15. Siema. Znam Cię znana mi osobo, wiem z skąd.
  16. KNX

    Siemano!

    ...Miejmy taką nadzieję, znamy się od początku 4Lifa.
  17. KNX

    The End.

    Dobra, nie róbmy Off-Topa tutaj. Pisz na FB, GG, lub tu na pm . . . Po co tu spiny robić? To nikomu niepotrzebne.
  18. KNX

    The End.

    A skąd Ty takie rzeczy wiesz?
  19. Jacy RCONi odchodzą? Co Ty człowieku piszesz. Tylko jeden RCON... Pozostałych dwóch, głównych RCONów - nigdzie nie idzie, bo pytałem się sprytnego XQwarda na Skype dzisiaj i powiedział, że 'Nigdy z 4Lifa nie odejdę'.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin