Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Baj baj.

    Wrócisz jeszcze? :(
  2. KNX

    Siemka ! :D

    Witam Cię serdecznie. Ja mam PID 63, staż 1.5k godzin. Mam nadzieje, że się szybko zapoznamy na tym 4Lifie. Będę Ci pomagał, gdybyś czegoś nie wie, śmiało możesz pisać do mnie. GG: 49813947 Skype: dingstown
  3. KNX

    Siemanero

    Witam Cię pyszny suppie. Znam Cię dobrze.
  4. KNX

    Hello.

    Witam Cię serdecznie. Ja mam PID 63, staż 1.5k godzin. Mam nadzieje, że się szybko zapoznamy na tym 4Lifie. Będę Ci pomagał, gdybyś czegoś nie wie, śmiało możesz pisać do mnie. GG: 49813947 Skype: dingstown
  5. KNX

    Witam

    Witam Cię serdecznie. Ja mam PID 63, staż 1.5k godzin. Mam nadzieje, że się szybko zapoznamy na tym 4Lifie. Będę Ci pomagał, gdybyś czegoś nie wie, śmiało możesz pisać do mnie. GG: 49813947 Skype: dingstown
  6. KNX

    Witam.

    Co tam u ciebie?
  7. KNX

    Żegnam

    No to narazie... Będzie mi Ciebie brakowało.
  8. KNX

    Witam ponownie.

    Witam Cię ponownie. Znam Cię bardzo dobrze.
  9. KNX

    Baj baj.

    Szkoda. Na GG będziemy w najlepszym kontakcie.
  10. KNX

    Baj baj.

    A wrócisz jeszcze?
  11. KNX

    Baj baj.

    A gdzie ja? Mnie nie wymieniłeś. A ja Twoje życie realne rozbawiam. Wstyd.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. KNX

    Witam.

    Ja mam to w nosie. Przynajmniej nie na telefon, tylko Skype, gdzie w nocy Skype jest totalne wyciszony.
  14. KNX

    Witam.

    Witam Cię serdecznie. Ja mam PID 63, staż 1.5k godzin. Mam nadzieje, że się szybko zapoznamy na tym 4Lifie. Będę Ci pomagał, gdybyś czegoś nie wie, śmiało możesz pisać do mnie. GG: 49813947 Skype: dingstown
  15. KNX

    SALON SF

    No własnie...
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. KNX

    Na każdego pochodzi pora

    Witam cię. Co tam u Ciebie?
  20. Aha. Mi komputer zabija nudę. HEHESZKI. Dzięki.
  21. Nq RodowitY, ogarnij życie, przemyśl to i wróć do nas kochany ziomeczku.
  22. KNX

    Odchodzę! SiwY.

    Choćby dla mnie.
  23. Zamknij się! Ciekawie co by było gdybyś Ty był w takiej sytuacji? Dajcie mi żyć na tym 4Lifie - o to Was tylko błagam.
  24. Co to ku**wa jest? Czy ja wyraziłem na to zgodę? Nie! Zamknąć to, bo to mnie obraża! A Ty Nukill, Lampek powinniście mnie obronić, a nie się z tego śmiać!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin