Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Elo.

    No, przyjaznej gry Ci życzymy. Obyś z nami jak najdłużej wytrwał.
  2. KNX

    Elo.

    O witam Cię CJ nicku. Mam nadzieje, że szybko się zapoznamy. Ja jestem pomocną, sprytną osobą, mającą na serwie PID 63, a na forum mam konto założone na 8smym miejscu. Mam taką nadzieje. Gdybyś czegoś nie wiedział, to w profilu po tą 'elegancką' sygnaturką masz kontakt do mnie.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. KNX

    Żegnam.

    No jeszcze raz bywaj
  5. KNX

    Żegnam.

    No o mnie też zapomniał Kurcze, jaki to świat niesprawiedliwy, nie kolorowy Niech by go szlag trafił na zakręcie LIKE Ci daje Nukill - poczuliśmy się urażeni Chyba mu rajstopek świeżych nie dam (a mam świetny, ostry towar o tym), bo mnie zranił, nie wymieniając mnie PS. Sorry że na końcu zdania w tym poście nie daje kropek, Nukill też nie dał kropki, bo szlag trafia z takich rzeczy... Z takich rzeczy nie daję się kropek na końcu zdania.
  6. KNX

    Pytanie

    Do 45000 PLN może być warta. Albo tak jak xBarti wyżej napisał - możesz pocisnąć nowemu graczowi, co dopiero rozpoczął grę - CJowi - za ponad 50k, powiesz że nowy przebieg i że tyle kosztuje i z pewnością dany gracz kupi tą 'bryczkę'. Tyle.
  7. PS. Ja bym zalicytował, ale mam 110k marne.
  8. Gracz został zbanowany na forum permamentnie za trollowanie.
  9. KNX

    Żegnam.

    PS. Zawiodłem się na Tobie - tylko tyle Ci powiem. Mnie .::HEROSKU::. nie wymieniłeś w pożganiu, tylko najważniejszych ziomków. Chociaż mnie bardzo dobrze znasz, bo rajstopkujemy ciągle, ciągle piszemy o 'ostrych' sprawach. Wstyd.
  10. KNX

    Żegnam.

    A gdzie ja? O mnie to już zapomniał
  11. Wracaj jak będziesz miał czas
  12. KNX

    Sklep 4 life

    Ale pięknie. ;] Naprawdę pyszna sprawa z tym... ;] Ląduje like na Twoje konto.
  13. KNX

    Cześć.

    Cześć sprytny ziomeczku. Co tam u Ciebie?
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. A po co? Poczytaj się pod moją sygnaturką namiary na to. Już Mango dał się sygnaturkę-gif bo dałem mu namiary. Oczywiście daję tylko namiary dotyczącej rajstop.
  16. KNX

    Cześć i czołem

    Ok, czekam na 1szy odzew w tej sprawie.
  17. KNX

    Elo

    Hmm... Skoro rok tu grasz to jaki miałeś wcześniej nick?
  18. KNX

    Pożegnanie --SatiseKK

    Gracz wraca na serwa, bo dostanie wkrótce UB w grze, NeX mu odpisał dzisiaj w apelacji i dał tam propozycję. Te pożegnanie nie ma najmniejszego sensu. Do zamknięcia.
  19. KNX

    Dzień dobry cześć c:

    Witam Cię nowy graczu. Nie znam Cię. Ale mam nadzieje, że się szybko zapoznamy. Ja jestem bardzo pomocną osoba do 4Life. Tego bym sobie życzył żebyśmy się szybko zapoznali. Życze Ci miłej gry na 4Lifie... PS. Gdybyś czegoś nie wiedział - śmiało możesz MNIE pytać.
  20. KNX

    Straus wita! :D

    No koniec u Ciebie ferii. ;c
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin