Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Cześć!

    Co tam u Ciebie?
  2. KNX

    Żegnam się z wami ;p

    Namik209, ja Cię namówię na powrót. Zobaczysz. Ze mną nie ma żartów, bo ja jestem sprytny! ROZUMIESZ?! Podeśle Ci masę rajstopów jeszcze, bo to jeszcze nie wszystko zostało Ci wysłane, Ci mózg wyryje tym. Zobaczysz. Wysyłać rajstopy koloru ostrego, a to bardzo ostrego, koloru ciemno-czarnego, żeby chłopak się cieszył i żeby tutaj wrócił.
  3. KNX

    Miło było

    PS. Ona wróci. Zobaczycie.
  4. Gracz wrócił, sprytnie go namówiłem moim umysłem i METALOWYM mózgiem...
  5. KNX

    Straus wita! :D

    Jak zdrówko?
  6. KNX

    Straus wita! :D

    Co tam u Ciebie?
  7. KNX

    Witam

    Witam Cię serdecznie. Chociaż Cię znam. ;]
  8. KNX

    Siemaneczko ;3 !

    Witam Cię serdecznie.
  9. KNX

    Żegnam się z wami ;p

    Ja będę za Tobą płakać. Bardzo dziękuje za miłe słowa.
  10. KNX

    Żegnam się z wami ;p

    Tu masz dodatkowe 3 zdjęcia rajstop ostrego koloru ziomeczku najdroższy, Namik'u209 kochany... Wracaj, będę za Tobą płakać tak jak ta dziewczyna: TEGO CHCESZ, TEGO WŁAŚNIE CHCESZ? Mam płakać? Chyba tego nie chcesz. No właśnie.
  11. KNX

    Żegnam się z wami ;p

    Możesz mieć ten sam awatar, tą samą sygnaturkę (pozwalam Ci), żebyś tylko został na tym serwerze i zabawił się OSTRO tu życiem razem ze mną, iWantedem (bo ja i iWanted mamy sprytną grupę 4Life). Tylko nie odchodź. Będziemy rajstopkować.
  12. KNX

    Żegnam się z wami ;p

    Nie odchodź. Masz, daje Ci 4 zdjęć rajstop OSTREGO KOLORU (mam więcej jakbyś chciał, nie tylko te 4, tylko więcej), żebyś przemyślał decyzję i wrócił. :( PS. Możesz się moją sygnaturkę przywłaszczyć i awatar - pozwalam Ci Namik209. Będziemy rajstopkować. Nie odchodź... :(
  13. KNX

    Straus wita! :D

    Witam Cię. Gdybyś czegoś nie wiedział śmiało możesz do mnie pisać. Jestem bardzo pomocną osobą.
  14. Przepraszam Cię .::HEROSKU::. najbardziej, ale nie kupie tego. Zbieram na Infernusa, wybacz. Już mam prawie 60k na Infernusa uzbierane, bo od nowa musiałem zbierać, bo: 1. Straciłem 150k na Manane - ID 11228 - w licytacji w ciemno poszło na Manane. 2. Straciłem 158k przez dwa dni tamte na kasyna. I taka sytuacja. Wybaczysz supporteku pyszny? Niech JaneG kupi jak już chcę.
  15. Nie wygłupiaj się, tylko wracaj na tego serwera.
  16. KNX

    Tajny powrót

    PS. Wróć też na supportera. BŁAGAM...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin