Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Odchodzę :(

    Nie ma za co. :D
  2. KNX

    Odchodze

    Nie odchodź. BŁAGAM.
  3. KNX

    Odchodze

    Kiedy masz jeszcze zamiar wracać na serwa?
  4. KNX

    Siema ludzie !

    Cześć. Wiem, że jesteś nowy. Nie znam Cię w ogóle. Ale mam nadzieje, że ja gracz mający PID 63, ponad 1200h stażu na serwerze i PID 10 na forum zapozna się z Tobą szybko. Miejmy taką nadzieję. No to witamy cieplutko.
  5. KNX

    odchodzę

    Temat do zamknięcia.
  6. KNX

    odchodzę

    ... Gracz wrócił na serwa.
  7. No to zaczynam nowy dzień od liczenia: 244
  8. 243*, 1szy post jest z wyjaśnieniem zasadami.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. KNX

    Wracam - Angel

    A możesz. Pozwalam Ci na to Fafusie. xd
  12. KNX

    Panowie WIELKI POWRÓT

    ...No to otwieramy flaszkę na Twój powrót ziomeczku? Znam Cię bardzo dobrze ELDOKSONie, więc może być.
  13. Jeszcze raz: żegnaj. Trzymaj się.
  14. KNX

    Witam spowrotem

    Ok, no to witaj siostro KZXa. Twój brat próbuje się pode mnie podszyć. Więc lepiej go pilnuj.
  15. KNX

    Wracam - Angel

    Wiem co piszę. Ja zawsze dobrze myślę. Ale w niektórych przypadkach nie. Przeczytałem, spokojnie, nie bój się. Wiem, widzę... Przecież świruje/świrowałem wcześniej. Chciałem Cię jeszcze dokładnie jeszcze 'nastawić' o tym. A Ty się oburzasz. Nie jest mi wstyd. Ale ja Ci ''dopomogłem'' z tą sprawą, żeby jak najszybciej byłą rozwiązana, żebyś miał odblokowane konto, bo nie dość, że ponad miech miałeś rozpatrywaną apelacje o unban, to jeszcze na DODATEK NeX Ci przypadkowi zablokował konto przypadkowo, zamiast odbanowac, wykasować wszystko, prócz Cheetana z tunem. A ten pojazd kosztuje 300-500k. Więc bardzo dużo. Chciałem Ci po prostu pomóc. Przecież wiem co piszę. Ale czemu chcesz ten temat zamknąć? Bo co, spam lekki jest, że napisałem tamtego długiego posta? O to Ci chodzi. To jest Off-Topic ziomeczku pyszny. Tyle ode mnie.
  16. KNX

    Odejscie FaceTQ aka Marek.

    No to jeszcze raz: narazie. Wróć jak będziesz miał czas.
  17. KNX

    Pożegnanie Xjobs

    No to narazie. Wracaj szybko.
  18. Rafaello97PL, ja nie mam Twojego FB spryciarzu jeden, pyszny. Podaj mi je na pm.
  19. ...A może przemyślisz i wrócisz do nas? :( :( Ja Cię lubię suppie.
  20. KNX

    Pandzik powraca ;c

    Witam Cię ponownie.
  21. KNX

    Odchodzę

    Wróć do nas jeszcze.
  22. KNX

    Odchodzę

    Szkoda, że odchodzisz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin