Wiem co piszę.
Ja zawsze dobrze myślę. Ale w niektórych przypadkach nie.
Przeczytałem, spokojnie, nie bój się.
Wiem, widzę... Przecież świruje/świrowałem wcześniej. Chciałem Cię jeszcze dokładnie jeszcze 'nastawić' o tym. A Ty się oburzasz.
Nie jest mi wstyd.
Ale ja Ci ''dopomogłem'' z tą sprawą, żeby jak najszybciej byłą rozwiązana, żebyś miał odblokowane konto, bo nie dość, że ponad miech miałeś rozpatrywaną apelacje o unban, to jeszcze na DODATEK NeX Ci przypadkowi zablokował konto przypadkowo, zamiast odbanowac, wykasować wszystko, prócz Cheetana z tunem. A ten pojazd kosztuje 300-500k. Więc bardzo dużo.
Chciałem Ci po prostu pomóc.
Przecież wiem co piszę.
Ale czemu chcesz ten temat zamknąć?
Bo co, spam lekki jest, że napisałem tamtego długiego posta? O to Ci chodzi.
To jest Off-Topic ziomeczku pyszny.
Tyle ode mnie.