Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Przepraszam, nie zauważyłem wcześniejszego postu DeltaRony: No to nie, nie wybaczamy.
  2. KNX

    jednak idę sobie mcc

    To jej wynagrodź, przez MTA zapomniałeś o dziewczynie? Jak Ci nie wstyd.
  3. Witaj! Znam Cię. Czekamy na Ciebie cieplutko na serwerze. PS. Teraz kopalnia się zmieniła i to bardzo - się przekonasz stary.
  4. KNX

    Pożegnanie - Limitless

    Naprawdę mi smutno że odchodzisz.
  5. KNX

    Pożegnanie - Limitless

    Byłeś najlepszym adminem. Nie rób mi tego.
  6. KNX

    Pożegnanie - Limitless

    Stary, nie rób mi tego.
  7. KNX

    Wracam!

    xd No to właśnie ja jestem.
  8. KNX

    Wracam!

    W ogóle wiesz z kim piszesz?
  9. Nie zgadzam się i tyle!!! Auto ma być u mnie z powrotem w rękach, ma być oddane za 1 PLN bo ja za 1 PLN oddałem auto sebapowi114 w zamian za oddanie 116.8k! To nie są żarty w tym momencie. Więcej szczegółów: http://mta4life.pl/index.php?/topic/10022-wniosek-o-odbanowanie-sebap114/?view=findpost&p=71431 Dziękuje, dobranoc.
  10. Ten pojazd jest kradziony. Proszę o jego niekupowane. To jest moje auto!!! Nie zgadzam się na jego sprzedanie. ABSOLUTNIE, nigdy w życiu. Już i tak sebap114 sprzedał rolerowi - a roler Tobie .:Radzio:. tego Cluba z ID 172... Auto zostało mi skradzione z powodu iż sebap114 chciał oddać 104k skradzione pod warunkiem że dam mu auto i wybrał Cluba ID 172!!! Ale oszukał mnie i nie mam ani 104k, ani Cluba ID 172. A jeszcze chciał hasło do mojego konta z PIDem 63, stażem około 1200h w celu oddania kasy! Ale hasła mu nie dałem. To jest mój Club! sebap114 mi go skradł. Został zbanowany na serwie i forum przez Limitlessa. Jego apelacja: http://mta4life.pl/index.php?/topic/10022-wniosek-o-odbanowanie-sebap114/ POWTARZAM RAZ JESZCZE: to jest mój Club i chcę go odzyskać. Kupiłem go od Damian.a za 42k PLN!!! Tu dowód, ze kupiłem Cluba ID 172 od admina Damian.a: http://mta4life.pl/index.php?/topic/7047-auta-z-id-poni%C5%BCej-200id-4-sztuki/ A teraz 42k ma się pójść walić!?!?
  11. KNX

    Da się ? Da :D

    Ale pysznie to wygląda.
  12. Proponuje Ci za Staliona kwotę 7500 PLN. Zgadzasz się?
  13. DeltaRon, wybaczymy mu w końcu, czy nie? ;]
  14. KNX

    Wracam !

    Witam Cię ponownie.
  15. KNX

    Papa

    Okej, to narazie - napraw internet i wróć do nas z powrotem. Mamy intentyczne nicki prawie na 4Life.
  16. KNX

    Odchodze :/

    NIE ODCHODŹ, błagam.
  17. KNX

    Czas i na mnie ~ Kubaa.

    No to narazie. Masz jeszcze zamiar kiedykolwiek wracać do społeczności 4Lifa?
  18. KNX

    Wracam !

    Cześć. Znam Cię pyszny suppie. Mam nadzieje, że tym razem zostaniesz z nami już na stałe, a nie że zaś za parę chwil odejdziesz od życia 4Life. Tego bym sobie życzył.
  19. KNX

    Wracam!

    Cześć. Znam Cię pyszny suppie. Mam nadzieje, że tym razem zostaniesz z nami już na stałe, a nie że zaś za parę chwil odejdziesz od życia 4Life. Tego bym sobie życzył.
  20. KNX

    Pożegnanie ~ NataszA*

    Natasza*, przemyśl to jeszcze. Weź głęboki oddech, wdech - wydech. Nie odchodź, proszę.
  21. Zebra już wygrała i tyle - 61 głosów na teraźniejszy czas. Już nic nie trzeba dodawać.
  22. No ziomeczku witaj. Po tym: http://archiwalne.mta4life.pl/showthread.php?tid=13467 masz szczelność mnie przepraszać po prawie 4 miesiącach od tego wydarzenia? Chcę bogactwo mieć ponownie: I mieć odzyskanego suppa za małe przekleństwo z tej Twojej skargi, którą napisałeś pyszny ziomeczku. DeltaRon z ZbyKiem zabrali mi suppa przez Twoją skargę. DeltaRon, wybaczamy mu?
  23. KNX

    Pożegnanie ~ NataszA*

    Nie będzie żadnego 'papapa' od strony Nataszy, ona ma wrócić i tyle w tym walonym temacie!
  24. KNX

    Pożegnanie ~ NataszA*

    Te Twoje pożegnanie Nataszko kochana to jest wielkie kłamstwo! Ty masz wrócić i tyle.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin