Ten pojazd jest kradziony. Proszę o jego niekupowane.
To jest moje auto!!!
Nie zgadzam się na jego sprzedanie. ABSOLUTNIE, nigdy w życiu.
Już i tak sebap114 sprzedał rolerowi - a roler Tobie .:Radzio:. tego Cluba z ID 172...
Auto zostało mi skradzione z powodu iż sebap114 chciał oddać 104k skradzione pod warunkiem że dam mu auto i wybrał Cluba ID 172!!!
Ale oszukał mnie i nie mam ani 104k, ani Cluba ID 172.
A jeszcze chciał hasło do mojego konta z PIDem 63, stażem około 1200h w celu oddania kasy! Ale hasła mu nie dałem.
To jest mój Club! sebap114 mi go skradł. Został zbanowany na serwie i forum przez Limitlessa.
Jego apelacja: http://mta4life.pl/index.php?/topic/10022-wniosek-o-odbanowanie-sebap114/
POWTARZAM RAZ JESZCZE: to jest mój Club i chcę go odzyskać. Kupiłem go od Damian.a za 42k PLN!!!
Tu dowód, ze kupiłem Cluba ID 172 od admina Damian.a: http://mta4life.pl/index.php?/topic/7047-auta-z-id-poni%C5%BCej-200id-4-sztuki/
A teraz 42k ma się pójść walić!?!?