Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Odchodze, lol

    Nie odchodź - błagam Cie. ;(
  2. KNX

    żegnam was mcc

    No super, odjazdowo.
  3. KNX

    Vincent.

    1750 PLN Ci za to proponuje. Zgadzasz się?
  4. Proponuje Ci 40000 PLN za tego Merita, który ma: felgi, niebieski licznik podświetlany, LPG 75l. Zgadzasz się?
  5. KNX

    Żegnam was wszystkich

    A szkoda KURCZĘ, że ja nie jestem w tabelce prawdziwych skoro Olszaku Ci dużo z Tobż rozmawiałem i w ogóle... No szkoda wielka.
  6. KNX

    Hej

    ...Mam nadzieje, że Ci się tu będzie podobało. Tego Ci ja życzę z całego mojego serca.
  7. KNX

    Siemanko i narazie :/

    ...Mam nadzieje, że Ci się tu będzie podobało. Tego Ci ja życzę z całego mojego serca.
  8. KNX

    Cześć :/

    Wracasz, czy nie? Czy masz na to wylane?
  9. KNX

    Żegnam was wszystkich

    Skoro Ci się ten serwer nudzi, skoro panuje FAWORYZACJA - no to żegnam. Krzyż na drogę Olszaku najdroższy.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. KNX

    żegnam was mcc

    Sorry, mój błąd. Już poprawiam. LIKE.
  12. KNX

    żegnam was mcc

    Masz wracać i tyle, bo ja Ci karze.
  13. KNX

    żegnam was mcc

    Nigdzie nie idziesz.
  14. KNX

    Cześć :/

    Masz wrócić!!! Ja Ci tak każe sprytny ziomeczku.
  15. Chłopie, ogarnij się, Sultan nie kosztuje 400-500k, max 200k. Ani Manana nie kosztuje 40-80k, max 10-15k z takim ID Manana z ID 10... 8k w salonie Manana kosztuje bo widziałem wczoraj. Ani na pewno Patriot nie kosztuje 280k, max 75-100k. Ogarnij się jeśli masz mózg do wyceny aut. Co Ty tak dużo chcesz za te auta, co? ;] Nikt nie kupi tych trzech aut za taką kwotę. xd Beka z Ciebie jak nic, jak stąd do Ruskich. Pozdrawiam. Miłej nocy.
  16. A ja suppa odzyskać z malutkiego przekleństwa. ;]
  17. KNX

    Nietoperz Norbi

    Spoko, będę uważać od teraz na kosiarkach na tego 'nietoperza'. ;]
  18. KNX

    |Zabawa| Szczera zabawa

    Answer Rajstopa czy skarpetka?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin