Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    SPRZEDAM Sancheza ID 766

    Proponuje w takim bądź razie za Sancheza ID 766 kwotę 100000 PLN. Zgadzasz się?
  2. KNX

    Sprzedam freeway

    Dzięki za informacje. 75000 PLN proponuje za tego Freewaya. Zgadzasz się?
  3. KNX

    Licytacja ZR-350.

    Proponuje Ci 106000 PLN. Zgadzasz się?
  4. Proponuje Ci za Primo ID 68 (wiem - małe ID, bardzo fajne ID) kwotę 20000 PLN - zgadzasz się na to?
  5. KNX

    Sprzedam freeway

    Podaj mi pełne ID na pm to się zastanowię. Wiesz, że lubię magiczne ID takie jak np. mój Stalion, który ma ID 2552?
  6. KNX

    SPRZEDAM Sancheza ID 766

    PS. Lubię magiczne ID. Mam: 1. Cluba - ID 172 - 10tego na serwerze. 2. Staliona - ID 2552. 3. Perenniala - ID 4488.
  7. KNX

    SPRZEDAM Sancheza ID 766

    Proponuje Ci 75000 PLN za Sancheza z magicznym ID 766. Pasuje Ci taka kwota?
  8. KNX

    Licytacja ZR-350.

    ID równe 3000?
  9. KNX

    Licka Freewaya

    Ile za niego chcesz?
  10. GREGORY, a mi wybaczysz że Ci powyżej wytykałem błędy?
  11. Dobrze, że ta apelacja się pojawiła. Sorry, że się tu wypowiadam, proszę mnie nie karać punktami ostrzeżeń. Sebek., czemu mi na FB groziłeś NIESŁUSZNIE sądem, że mnie podasz do sądu za to, że obrażałem Cię w żarcie? Przestraszyłem się i Cię z FB usunąłem zaraz po Twojej informacji o tym. Proszę, wytłumacz to Kasi105, ZbyKowi, Damian.owi, administracji, mi. Kasia105 na ślepo Ci daje szanse na UB, wiedząc jakim Ty jesteś człowiekiem - oczerniałeś ją (Damian. ma nagranie z tego). Brak słów na to. :( PS. Już nie chciałem się wypowiadać w Twoich wcześniejszych apelacjach o tym unbanie na MM (bo to nie miało sensu) - to jest moja 1sza wypowiedź w tej apelacji. //Punkty za to, bezsensowna wypowiedź. /K1908
  12. Co tam w ogóle u Ciebie? Co już uzbierałeś na serwerze?
  13. KNX

    Biore urlop od Ciebie

    PS2. ZbyK teraz Cię sprytnie powinien wywalić z suppa całkowicie BoSsiKu, wiesz dlaczego? Bo podczas zawieszenia suppowego 14d złamałeś regulamin, pisząc te pożegnanie. I MNIE - SPRYTNĄ OSOBĘ nie oszukasz. Proszę ZbyKa o wypowiedź w tym temacie. ZbyK, wypowiedź się tutaj: co sądzisz o tym incydencie.
  14. KNX

    Biore urlop od Ciebie

    PS. BoSsiK, co zły jesteś że zostałeś zawieszony na 14 dni za paskudną rzecz? I dlatego odchodzisz?
  15. Co tam u Ciebie DomiiPlay?
  16. KNX

    Do zobaczenia kiedyś

    Lukos, masz zamiar jeszcze wrócić? Bo szczerze Ci powiem: nudno bez Ciebie młodzieńcze...
  17. KNX

    Pożegnanie - Snapi ;C

    A na temat mojego suppa to dziękuj pewnemu graczowi że utworzył tą paskudną skargę jeszcze jak było stare forum, bo najpierw udaje ziomeczka, przyjaciela, a później udupia skargami. Chodzi mi o gracza Naturalnego1991. Ale przy tej rekrutacji tej (grudniowej)/w styczniu postaram się odzyskać suppa. Bo w październiku 2015 nie mogłem napisać podania bo miałem bana od ZbyKa. W listopadzie byłem na obozie a ZbyK 20.11.2015 otworzył rekrutację na suppa. A ja od 15.11.2015-24.11.2015 bylem na obozie. Zobaczymy teraz w grudniu - czy mój kochany ziomeczek (surowy RCON) - ZbyK, który mnie lubi zwróci suppa z MALUTKIEGO PRZEKLEŃSTWA - podkreślam.
  18. KNX

    Pożegnanie - Snapi ;C

    Dostałeś już UnBana: http://mta4life.pl/index.php?/topic/7279-wniosek-o-odbanowanie-sanpi-zbanowany-przez-nex/ Wracaj na serwa.
  19. Zacznij od słownika - Twoja ortografia na tym forum mnie zżera. Nikt tyle błędów nie popełnia na tym forum co Ty. A później pogadamy o powyższym. Zacznij od wstawiania przecinków przed: że, a, bo.
  20. xd Kochana ziomeczka, która jest u mnie w sprytnej grupie na randze SZEFOWA od 06.12.2015.
  21. Kochany Kamileczek, który zmienił do mnie nadstawienie.
  22. No - super odjazdowe. Widać, że MTA współpracuje z 4Life.
  23. Aha. K105 za******a w tych słowach, dziewczyna się bawi życiem, widzę. xd PS. Sorry że LIKE nie postawiłem wcześniej bo wcześniej nie szło bo wyskakiwał komunikat o 'wyczerpaniu limitu' - teraz już LIKE jest postawiony.
  24. KNX

    Witam znów.

    Ciekawie jak się zna... To dlaczego moja sygnaturka, awatar (szczególnie sygnaturka) jest lepsza od sygnaturki, awatara Twojego brata? xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin