Dobrze, że ta apelacja się pojawiła. Sorry, że się tu wypowiadam, proszę mnie nie karać punktami ostrzeżeń.
Sebek., czemu mi na FB groziłeś NIESŁUSZNIE sądem, że mnie podasz do sądu za to, że obrażałem Cię w żarcie? Przestraszyłem się i Cię z FB usunąłem zaraz po Twojej informacji o tym.
Proszę, wytłumacz to Kasi105, ZbyKowi, Damian.owi, administracji, mi.
Kasia105 na ślepo Ci daje szanse na UB, wiedząc jakim Ty jesteś człowiekiem - oczerniałeś ją (Damian. ma nagranie z tego).
Brak słów na to. :(
PS. Już nie chciałem się wypowiadać w Twoich wcześniejszych apelacjach o tym unbanie na MM (bo to nie miało sensu) - to jest moja 1sza wypowiedź w tej apelacji. //Punkty za to, bezsensowna wypowiedź. /K1908