Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Witam znów.

    Krulissimo, mam Ci pomóc z tą rzeczą o której Ci napisałem w statusie? Wprowadzę Cię w prawdziwe życie. Zobacz jak ja się bawię życiem mając taki awatar, sygnaturkę na tym forum i w ogóle. I na dodatek ja się interesuje się mocnymi rzeczami - porno, rajstopami, dziewczynami gorącymi, itd.
  2. KNX

    Witam znów.

    U mnie też dobre, wręcz przeciwnie - u mnie jest rajstopkowo - czyli inaczej spoko. Wiesz, że lubię mocne rzeczy takie jak rajstopy, dziewczyny? Przykład masz w awatarze, sygnaturkę tutaj. Na sygnaturkę szczególnie popatrz.
  3. KNX

    Witam znów.

    Co tam u Ciebie?
  4. KNX

    Cium / Syndy

    No faktycznie się pomyliłem. Wybacz.
  5. Bardzo dobra reklama. LIKE!
  6. Przez kogo zostałeś zbanowany i na ile?
  7. Witaj. XQward Cię już odbanowal na serwa - dziękuj mu...
  8. KNX

    Biore urlop od Ciebie

    No to się trzymaj w takim bądź razie... Cześć. ;]
  9. KNX

    Biore urlop od Ciebie

    Suppa będziesz miał 24.12.2015. Czyli do 24.12.2015 się żegnamy, tak?
  10. KNX

    Pożegnanie - Snapi ;C

    Nawet za zbugowane 1 PLN się dostaje bana. Nie ma przebacz w bugowaniu.
  11. KNX

    Pożegnanie - Snapi ;C

    Nie załamuj się, napisz apelacje o odbanowanie. ;c A za co masz bana, od kogo, na ile?
  12. Witam Cię pysznie, radośnie. Co tam u Ciebie?
  13. KNX

    Do zobaczenia kiedyś

    Ale co Ty pieprzysz za przeproszeniem? Jakieś chore kłamstwa, plotki na temat 'że nie chcesz zajmować miejsca w ekipie'. Jesteś najlepszym supportem. ZOSTAŃ. Masz zostać. TYLE!
  14. KNX

    Do zobaczenia kiedyś

    O mnie też zapomniał, a z nim czekałem na suppa na godzinę 20:00 dnia 21.09.2015... Wstyd, wstyd, wstyd.
  15. KNX

    Do zobaczenia kiedyś

    Nie odchodź Lukosie, ziomeczku przepyszny, kochany co ma fajny głos i idzie się z nim (z Tobą Lukosie) dogadać. Pamiętasz jak czekaliśmy na suppy 21 września 2015 na godzinę 20:00? Dlaczego odchodzisz? BŁAGAM: NIE, błagam Cię Lukos. Pamiętasz jak 2 dni pisaliśmy na /s, aż ZbyK wywalił mnie z suppa 23.09.2015 za jedno przekleństwo, oczernianie Marianka. Pamiętasz Lukos? NO CHYBA SOBIE ŻARTUJESZ Z TYM ODCHODZENIEM. TO JAKIŚ TOTALNY ŻART.
  16. KNX

    Cium / Syndy

    Faktycznie. Pomyliłem Cię z ScyzoryKKiem. PRZEPRASZAM za totalną pomyłkę. Możesz się teraz ze mnie śmiać za to - ja mam na to wylane, bo ja jestem sprytny... ;] To na tyle ode mnie. Jeszcze raz przepraszam za pomyłkę.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Syndykator, od kiedy masz bana, za co, od kogo, na ile? LOL!
  19. Witam Cię. Proszę Cię, żebyś chorych plotek, kłamstw [1] na mój temat nie pisał. [1] http://mta4life.pl/index.php?/topic/6189-23-b%C5%82agam-ci%C4%99-zbyk-chc%C4%99-to-odzyska%C4%87-t%C4%85-ulubion%C4%85-rzecz-w-moim-%C5%BCyciu-zabra%C5%82e%C5%9B-mi-to-za-jedne-ma%C5%82e-przekle%C5%84stwo-ju%C5%BC-dwa-miesi%C4%85ce-odcierpia%C5%82em/&do=findComment&comment=39998 Dziękuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin