Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Mesa id 1088!

    Mesa ID 1088 została zakupiona za 36000 PLN. Do zamknięcia
  2. No Ty mnie wkopałeś skargą na starym forum I STRACIŁEM SUPPA ZA MAŁE PRZEKLEŃSTWO. Pamiętasz? ;] Ale dobra: koniec tego tematu.
  3. No właśnie, przez jego same problemy mam w RL życiu. :]
  4. KNX

    Witam znów.

    Ranisz mnie, mówiąc, że Twój awatar jest lepszy od mojego. ;(
  5. KNX

    Witam znów.

    Twój awatar nie jest ode mnie lepszy.
  6. KNX

    @Lock

    I jak - pomyślałeś?
  7. KNX

    Licytacja ZR-350.

    To ja się wycofuję z tej licytacji. Gracz MatijaS mnie przebił offką o 1k.
  8. KNX

    Manana ID 83

    To żegnam.
  9. KNX

    nara...

    Nie chce mi się z Toba dalej prowadzić tutaj dyskusji. Żegnaj.
  10. KNX

    nara...

    Co zły jesteś bo wczoraj Kibol1908. dał Ci mute na serwerze? I musisz złość pokazywać akurat tutaj (szczególnie ten post)?
  11. KNX

    nara...

    Ja też idę do przodu. Jakie 60 banów na AFXie? LOL.
  12. KNX

    nara...

    Za jedne małe przekleństwo. A założymy się? ZbyK mówił że mam pisać podanie w grudniu na suppa bo on mnie lubi. LOL. Ja nie hejtuje - mówię prawdę.
  13. KNX

    @Lock

    Pomyśl, mamy sexowne awatary, sygnaturki, razem interesujemy się porno, rajstopami, gorącymi dziewczynami, itd... Myśl o tej sprawie.
  14. KNX

    SPRZEDAM Sancheza ID 766

    Domciox3, 101000 PLN Ci za to proponuje. Zgadasz się? Chcę ID 766 Sancheza skoro ID ma 766. I nie olewaj mnie w tej licytacji, bo olałeś mój poprzedni post.
  15. KNX

    Licytacja ZR-350.

    Lepiej sprawdź dokładnie Diabelek, bo jeśli mnie oszukasz z ID 'że to ID 3969' to wycofuje się z licytacji.
  16. KNX

    Sprzedam freeway

    Rother, muszę się DOKŁADNIE zastanowić czy kupić tego Freewaya. Daj mi czas 24 godziny. Ok? :c Do jutra, do 10:00 się tutaj ponownie wypowiem.
  17. KNX

    Sprzedam freeway

    Tak - mam nick Rajstopy. Powiedź mi na pm, czy tu jakie ID ma ten Freeway? Bo lubię zbierać auta z pojazdy z magicznym ID.
  18. KNX

    Licytacja ZR-350.

    Na pewno ID 3969? Nie chcę zostać oszukany.
  19. KNX

    Witam :)

    No widzisz. ;]
  20. KNX

    Witam :)

    Mam nadzieję nowy graczu, że Ci się tu będzie podobało. Tego Ci życzę z całego mojego CZERWONEGO serca jakie mam w moim organizmie.
  21. KNX

    Witam :)

    Mam nadzieję nowy graczu, że Ci się tu będzie podobało. Tego Ci życzę z całego mojego CZERWONEGO serca jakie mam w moim organizmie.
  22. KNX

    Witam

    Witaj, siema! Mam nadzieje, że Ci się tu będzie podobało. Tego Ci życzę z całego mojego CZERWONEGO serca jakie mam w moim organizmie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin