Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Siemanko :)

    Siema, poznałem Cię na /g Johnie. Mam nadzieje, że szybko wejdziesz w świat 4Life. Tego Ci ja życzę z całego serca.
  2. Witam Cię pyszny ziomeczku. Oczywiście Cię znam. Opowiadaj: co tam u Ciebie słychać?
  3. Miper, ani mi się waż - wracaj - byłeś najlepszym premiarzem... Dlaczego tak spoko ludzie z tego 4Lifa idą?
  4. KNX

    Cium / Syndy

    Ale to tylko zerowane konto - trzeba było pracy montażu części nie bugować to by nie było czyszczenie Ci konta. WRACAJ!
  5. Trzymaj się. Wróć kiedyś. :c
  6. On się pode mnie próbuje podszywać. Nie wiem skąd taki pomysł w podszywaniu. Zostałem z suppa wywalony za jedne przekleństwo, za oczerniania Marianka. Ale nie wypowiadajmy się na ten temat, nie róbmy off-topica - jak masz jakiś problem to pisz na pm. Czekamy na wypowiedź w tym temacie przez banującą Cię osobę - Kasie105... To na tyle ode mnie.
  7. KNX

    Stratum

    Proponuję Ci za to 15000 PLN. Jaka jest twoja decyzja o tym?
  8. KZX, nie wypowiadaj się w apelacji innych graczy jak nie jesteś z nią związany, lub nie zostałeś poproszony o wypowiedź w danej apelacji danego gracza. I proszę Cię - nie pisz post pod postem, masz opcję 'Edytuj'.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 35000 PLN - zgadasz się?
  11. 30000 PLN za Cluba ID 172 - zgadzasz się?
  12. KNX

    Żegnam //HDaTa

    Wracaj do zdrowia. Żeby się ta operacja udała - to najważniejsze w życiu.
  13. Proponuje za Cluba ID 172 kwotę 25000 PLN. Zgadzasz się? Jak nie, to napisz, to zaoferuję CUD WIĘCEJ.
  14. KNX

    Wracam

    Cześć ziomeczku. ;]
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. KNX

    Cheetah

    Bo mam CJ auta takie jak: Stalion - ID 2552, Perennial - ID 4488. :(
  18. KNX

    Cheetah

    Kurcze... :] Mam tylko 170k. A ID 8189 to magiczne ID - łatwe do zapamiętania. Proponuje 170k - zgadzasz się? :(
  19. KNX

    Sprzedam PCJ-600

    PS. Screeny na imgur.com daj, bo na imgur.com ss'y nigdy nie zgasną - ja mam ssy sprzed roku ponad, a na zapisz.net screen Ci wkrótce wygaśnie. Taka mała rada ode mnie.
  20. KNX

    Sprzedam PCJ-600

    Aktualne? Proszę powiedzieć :] Proponuje Ci za ID 7718 kwotę 60000 PLN. Zgadzasz się?
  21. Podaj mi na pm serwerze/forum dokładne ID tego auta. To może sie zastanowię... :]
  22. KNX

    Kupie premium +

    Ja pozwoliłem exelelowi mieć taki fajny-sex awatar taki sami co mam ja... Czy pasuje Ci 9k za premium?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin