Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. No wracaj, nie żartuj sobie... ;(
  2. KNX

    Niestety //HDaTa

    Udało Ci się z tą operacją!!! UDAŁO SIĘ!!! Siema!!!
  3. KNX

    Witam znów.

    Ale w czym? Np. w awatarze?
  4. KNX

    @Lock

    To myśl.
  5. Primo ID 68 zostało kupione pomyślnie za 42000 PLN.
  6. Jestem na magazynierze cały czas.
  7. Pomyśle sprytnie. Daj mi czas. xd
  8. KNX

    Sprzedam freeway

    Na pm Ci napisałem że bez kupna Freewaya mogę Ci pomóc uzbierać na Twojego wymarzonego Cometa. Ode mnie masz wsparcie na ten temat. ;]
  9. KNX

    Siema :)

    Siema, witaj... Mam nadzieje nowy graczu, że Ci się tu będzie podobało. Tego Ci życzę z całego mojego CZERWONEGO serca jakie mam w moim organizmie.
  10. KNX

    Siema :)

    Rozpocząłem grę na tym serwerze dzisiaj, i chyba zostanę na nim na dłużej, ponieważ wydaje się być on dosyć fajny. A więc SIEMA ! Serwer jest fajny w swojej 'klasie'!!! Trawiłeś na dobrego serwera.
  11. KNX

    Powrocik ? *-*

    Mam nadzieje nowy/stary graczu, że Ci się tu będzie podobało. Tego Ci życzę z całego mojego CZERWONEGO serca jakie mam w moim organizmie. Witaj!
  12. KNX

    Witam znów.

    Nie prawda. Porównaj ten awatar: Od tego co Ty masz: Hmm... ;]
  13. KNX

    Żegnam.

    Dostał bana na forum ponoć za obrażanie mnie, KubsoneG mu dał bana. Nie wiem jakie to obrażanie w ogóle było. LOL, nie widziałem tego. Proszę KubsonGa o wypowiedź: za co mu dał bana, jakie to było obrażanie i w ogóle.
  14. KNX

    Witam znów.

    Ranisz mnie dalej KubsonGu, mówiąc, że Twój awatar jest lepszy od mojego... ;]
  15. KNX

    Witam znów.

    I tak nie pobijesz mnie Kruliku pyszny w awatarze. :]
  16. No to dobrej nocy Ci Naturalny życzę. Cześć. ;]
  17. KNX

    @Lock

    I jaka decyzja? Ewentualnie proponuje Ci 105k PLN (żebyś lepiej myślał) za ID 153 tego motocykla. Zgadzasz się?
  18. Czekam dalej na odpowiedź od Ciebie Damian.: czy kwota 42000 PLN za ID 68 - Primo Ci opowiada?
  19. KNX

    Sprzedam freeway

    Nie kupie tego pojazdu. Sorry, że Ci takiego smaka narobiłem - mój błąd. Mnie takie ID nie interesuje. PRZEPRASZAM za narobienie Ci Rotherze nadziei. Mam nadzieje, że mi wybaczysz. Dobrego wieczora życzę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin