KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez KNX
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Aż się wnerwiłem pewną sytuacją, że pozwoliłem sobie na długi wpis w statusie @KiLLYouDeaD'a:
https://mta4life.pl/profile/8482-killyoudead/?status=45980&type=status
Tak, chodzi o pewną frakcję. Zapraszam do lajkowania. Mam nadzieję, że trochę będzie lajków od Was, bo status lidera TSA rozpatrzyłem w całości. TAK, W CAŁOŚCI, opisując to.
Pozdrawiam serdecznie.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
@Hyak LIDER SARA (wcześniej SDSA)? Serio? GZ Adamek.
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Nie placz, przynajmniej nie będzie faworki we frakcji
-
Stare czasy wracają
-
-
@Kacperix3 JAK CIEBIE WTEDY NAWET NA SERWERZE NIE BYŁO XDDDD
-
Toż wiem xd
ale te opowieści takie rozmaite
-
Witajcie wszyscy.
Sorry, że mnie tak długo nie ma na 4Life.
Spowodowane tym, że ja też mam swoje życie prywatnie jak @Wiesi3k., @Zebra, inni. Też mam swoje sprawy, potrzeby, etc. A nie tylko grą żyć.
Wiecie jak to jest.
Jak by co - nie, nie gram na pseudolach.
Chyba, że na pewnym serwerze, który 6-ty rok istnieję tam gdzie można kupić Golda, gdzie mam konto Gold. Więcej szczegółów nie podaję. A wiecie o jaki rozbudowany serwer chodzi.
Ba, pewny serwer upada jak by ktoś nie wiedział.
Ja - ze strony Bossa - rangi piątej w SG4L - planuje zrobić P-O-W-A-Ż-N-Y dzień sądu w grupie SG4L na dzień: 02.11.2018, bo ten dzień jest ważny, bo @ZbyK.gg ma urodziny, a ja @XQward imieniny. 3 w 1.
Zostaną opublikowane wtedy WSZELAKIE sprawy SG4L, bo ostatnie ogłoszenie w Spryts Grups 4Life było pisane 29.08.2018 z nagrodami (plusami), które nie są/nie zostały jeszcze wpisane w sygnaturce.Ale rano jak wstanę to zrobię te ogłoszenie: https://mta4life.pl/profile/10-tobiasz63/?status=44902&type=status ''naniesując'' to tutaj: https://mta4life.pl/profile/10-tobiasz63/?tab=field_core_pfield_13
Po prostu, naniosę to w sygnaturce.Życzę miłego dnia, bo już dzisiaj jest wtorek 18.09.2018.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
29.08.2018 - dobry mój humor dzisiaj:
1. Vice Liderka/Główna Właścicielka @Zebra dostaje kolejne 63 plusy. Łącznie ma 139+63 dzisiaj=202 plusy.
Ewa przekracza !!!!!200!!!!! plusów. Jest to bardzo dużo. OGROM...
2. Właścicielka @Lisa_ dostaje kolejne 63 plusy. 111+63 dzisiaj=174 plusy.
3. Właściciele: @AdiK., @Grabsio311 dostają po kolejne 63 plusy za swój byt (całokształt).
@AdiK. 100+63 dzisiaj=174 plusów, @Grabsio311 63+63 dzisiaj=126 plusy.
4. Zawodowiec+ @Kirge powraca do Spryts Grups 4Life z zawieszki po ogarnięciu się o pewnej sprawie (wyłudzanie awansów) + dostaje za swój byt (całokształt) 63 plusy.
Zarobił już na koncie 63 plusy, bo to jego pierwsza nagroda w SG4L po jego ciężkim byciu w SG4L, bo ponad dwa lata jest.
5. Zawodowiec+ @ENOMEK dostaje za swój byt (całokształt) kolejne 63 plusy. 11+63 dzisiaj=74 plusy.
6.. Amator+ @CiasteK* dostaje za swój byt (całokształt) 63 plusy.
Kolejno:
7. Amatorzy+: @Iguana, @MaciekMaster, @Jojtek01, @KRISU*, @Gargamelek., @Shiruu dostają za swój byt (całokształt) 63 plusy.
@KRISU* kolejne 63 plusy z osobą: @Gargamelek.. @KRISU* ma 100+63 dzisiaj=163 plusy, @Gargamelek. 126+63 dzisiaj=189 plusów.
8. Amator+ @Frixo dostaje 63 plusów.
+Myślę dać pozostałym członkom (całemu składowi) 63 plusy z powodu (czyt. dobrego humoru). Ale musicie być grzeczni.
Legenda: +po rangach, to znaczy, że szykują się awanse o RANGĘ W GÓRĘ.
- Pokaż poprzednie komentarze 23 więcej
-
-
@Tobiasz63 czm mnie wgl w składzie u cb nie ma?
-
Proszę o spokój.
@StiCo, zapraszam na rozmowę. Musimy pogadać.
@miluski, dzięki za pomoc.PS. @Kozixon, powinieneś być w składzie SG4L. Zajmę się tym. SPOKOJNIE. Jestem jedny + @Zebra mi pomaga. A serwer jest ogromny.
A ja zajmuję się w 100 procentach papierkową robotą w SG4L - ogarnianiem spraw i w ogóle. -
-
Jak mocno dbasz o sg4l
-
Ale się dzieję na tym forum:
1.
((Że Ewcia się kłóci z Zebrą)).
2. Od tego postu: https://mta4life.pl/forums/topic/105181-zabawa-tworzymy-memy-4life/?do=findComment&comment=904885
((Men od @Grabsio311 na temat pewnych 3 osób i pozostałe MEMY)).
PS. Ten post też:- Pokaż poprzednie komentarze 45 więcej
-
-
xd
-
-
jakie to jest przykre jak niski poziom ludzie potrafią sobą reprezentowac
-
-
Discord - DOBRA SPRAWA. Wstąpiłem w dodatkowe 4 discordy o 4Life.
1. Discord @Karyna.<3. Spoko laska. Dała mi linka do jej discorda. Od razu BEZ GADANIA wszedłem. Znam tą osobę. Jest w SAMD.
2. Discord @Szuszuu. Mam na tym Discordzie Właściciela.
3. Discord SeciaK'a - @SeciakZawiechaNa14dni.
4. Discord @Iguana o Legwanach. Dzisiaj ziomeczek utworzył Discordach.
2-4 discordy, to @Szuszuu, @SeciakZawiechaNa14dni, @Iguana są w Spryts Grups 4Life. Się dzieję lepiej wtedy, bo znacznie lepiej. Czyż nie?
Ja daję klasę na wszystkich discordach o 4Life, bawiąc się w najlepsze, dając swoją zabawę, swoje ciało, WSZYSTKO, bo jeszcze mam swojego discorda, gdzie Was zapraszam + Discord @Danboss.cj. Czyli 6 discordów o 4Life.
Czym więcej discordów - tym lepsza zabawa, atmosfera, lepiej się dzieję (bo dzieję), mózg, psycha, osoba wtedy też inna się staję i w ogóle.PS sprytne: Jak są jeszcze discordy o 4Life, to dawajcie linka. Od razu będę wbijał.
-
23.08.2018
Zawodowiec @Baker odchodzi z Spryts Grups 4Life na własne życzenie. Zauważyłem wczoraj po opuszczeniu zarówno konfy Facebook'owej, jak i Discorda SG4L.
Po tym stwierdziłem, że prostu @Baker również nie chcę być w tej grupie. Odszedł też zarówno z lidera SAPD, samego SAPD, jak i administracji.Szkoda ino, że takich ludzi się traci z wszędzie gdzie byli. @Baker był i w SG4L, był w SAPD'ach, prowadził SAPD wiele miesięcy, był w administracji dość bardzo długo + organizacja Thug 4Life.
Na końcu dodaję tą nutkę:


