Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Powrót do gry :D

    Witam Ciebie ponownie. Chociaż Cię nie znam.
  2. KNX

    Żegnam - SZYBKI

    Żegnaj. Nikt Ci tu nie karzę być.
  3. Podsumowanie wszystkich statusów:

    Dzisiaj co jest? Poniedziałek. A ludzie nie raz mówią, ŻE CZARNY TEN PONIEDZIAŁEK. 

    No cóż, stało się jak się stało. Więcej nic nie piszę na forum przez najbliższe dni. Chcę się skupić na lawetach w grze + dalej SG4L + TSA teraz. 

    Trzymam kciuki aby już nic takiego nie wydarzało tak okrutnego na 4Life. 

    Pozdrawiam ciepło. 

     

  4. Oj @Iguana, tak się to stało ziomeczku, ale @SG4L|22.07|CiasteK* Ci mówił o tym /S2. A Ty się nie posłuchałeś. Zlałeś go.
    Ehh... Też jestem zły to co się dzieje nie raz na 4Life.
    Tak się wciągnąłeś w tą frakcję SAMD po otrzymaniu zarządu za bardzo niepotrzebnie. I zapomniałeś o tym /S2. I takie skutki. :( 
    Cóż, TRZEBA IŚĆ DO PRZODU. Się nie poddawać.
    Team_4Life and @Iguana.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. CiasteK*
    3. Kacperix3

      Kacperix3

      Nie daj się Iguś jesteśmy z tobą :)

    4. KNX

      KNX

      Jeszcze sytuacja dodatkowa z @Grabsio311 przez jedną akcję w SAPD. 

      CZARNY DZISIAJ TEN PONIEDZIAŁEK. 

    5. Kacperix3

      Kacperix3

      16.07.2018 To jest ta data najgorsza --_--

    6. KNX
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. 16.07.2018
    Z powodu rozszerzaniem się mojej grupy SG4L potrzeba przyrostu w gronie właścicielów (trzeciej rangi) w tej grupie.
    Oświadczam, z powodu, iż mam dobry humor ostatnimi czasami, że mam się tu dobrze, że nikt mnie nie prowokuje, dokucza, ubliża, śmieję, nie obraża, itd, etc.
    Oświadczam, iż z z takich powodów jak:
    1. Nad-wartość, ''wartość'' w SG4L,
    2. Nad-angażowanie, angażowanie się w życie SG4L,
    3. Ogromnie pomaganie, nad-pomaganie, pomaganie w SG4L,
    4. Ogromna ponad-aktywność, aktywność w SG4L,
    5. Nad-dbalność, ''dbalność'' w SG4L,
    6. MOCNE interesowania/nie się w dzień, w dzień grupą SG4L odkąd się jest w tej grupie,
    7. MOCNE przykładanie/nie się do rozwoju w dzień, w dzień w SG4L odkąd się jest w tej grupie,
    8. Reklamowanie SG4L'a gdzie się ino da, co jestem z tego w ogromnym szoku,
    9. Poznawanie mojego SG4L'a całemu serwerowi (przykład poniżej),
    Amator @Grabsio311 zostaje mianowany na Właściciela tej grupy.
    Decyzja została podjęta po tej sobotniej imprezie co @Kacper^,^ miał urodziny, gdzie audycję prowadziło 3 prezenterów - on sam, dwóch innych prezenterów. 
    Wszystko okej było na tej imprezie w LV, bawiło się blisko ~300 osób (ja też sam byłem na tej imprezie od początku do końca), bawiliśmy się BARDZO DOBRZE - dawaliśmy sobie zarobki, np. @Kacperix3, @Zebra, @Tigerro, @Props mi, mojej osobie, inne zarobki, inne zabawy.
    W pewnym momencie @Grabsio311 namówił WSZYSTKICH obecnych na imprezie do napisania na say'u 'SG4L'.
    Wszyscy zaczęli pisać. Był spam ogromny jak spam sercami nieraz na audycjach.
    Powiem, że rozpłakałem się jak @Grabsio311 tak się stara w tej mojej grupie po tej akcji szczególnie (przykład sobotnia impreza w Las Ventures z powodu jego urodzin).
    Też stwierdzam, jak jest 8 RCON'ów na 4Life (doszło ostatnio 3 RCON'ów z powodu przyrostem obowiązków), to w SG4L będzie 5 właścicielów. A piąty właściciel to właśnie @Grabsio311 od dnia dzisiejszego.
    Mam ino taką nadzieję, że dobrze ułożyłem powody awansu tej osoby.
    Mam nadzieję, że dobra decyzja została podjęta.
    Mam nadzieję, że nie zawiodę się na Tobie @Grabsio311.
    Mam nadzieję, że będzie pomiędzy nami okej tak jak było @Grabsio311.
    Powodzenia @Grabsio311 dalej z administratorem, z prowadzeniem TSA, Legwanów, bo jesteś zastępcą @Iguana w Legwanach (bo masz szóstą rangę) i też teraz SG4L (bo właściciel, to ranga trzecia).
    Pozdrawiam. Życzę MIŁEGO DNIA.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. Szumixooo03

      Szumixooo03

      Baker mnie tam nawet nie chciał dodać taki kolega ;/

    3. Lisa_

      Lisa_

      Gratulacje! Współpraca z Tobą Grabsio to sama rozkosz! Widać, że starasz się. ;)

    4. Grabsio311
    5. CiasteK*

      CiasteK*

      Grabsio Gratki ! SG4L <3

    6. Kacperix3

      Kacperix3

      Gratulacje Grabsiu <3 

      @Tobiasz63 chodź evencik zrobimy na poprawienie ci humoru :)

  7. 16.07.2018
    Do Spryts Grups 4Life na rangę Amator dostają się: @concamatrix (5226), oraz @MaTTix (21606).

  8. KNX

    Teraz To Dowalił. . .

    Podczas nocnych rozmów na /cb: [2018-07-15 03:27:56] [Output] : CB-0> merat [100]: ja wole lp, bo wspieram gospodarke serwa [2018-07-15 03:28:07] [Output] : CB-0> merat [100]: nie mysle o sb [2018-07-15 03:28:35] [Output] : CB-0> merat [100]: Nawet jesli, to wole placic za jezdzenie a nie jak biedak za free. Bawimy się.
  9. 14.07.2018
    Właścicielka @Zebra otrzymuje kolejnego 1 plusa rozkoszowego w SG4L.
    Mały edit:
    Amator @Props otrzymuje kolejne 3 plusy. Zaś Amator @Tigerro kolejnego 1 plusa.

    Info o trzeciej rocznicy SG4L:
    Rocznica SG4L za 7 dni (tydzień - 22.07.2018, 00:00). Będzie trwała 4 dni do 26.07.2018 do 23:59.
    Ale rozważam: Czy by przesunąć na 11.08.2018 na 4 dni do 15.08.2018. Będę miał urodziny ja, @XQward też i by było SG4L do tego, bo @XQward również przebywa w Spryts Grups 4Life ponad 2 lata już. Czyli 3 w 1.
    Ale podaję dopiero wstępne informację. Narazie na 22.07.2018 do 26.07.2018 zaplanowana rocznica.
    Zobaczę w piątek 20.07.2018 jak z tą sprawą będzie. I dam informację.

  10. Zazdrość / SPRYTNA ROZKOSZ PANOWIE. PS. Też chcę takie autko podobne jak Wy. Zrobię wszystko co do tego.
  11. Życzcie mi powodzenia. <3 

    1. Zbyszard.

      Zbyszard.

      Pofocenia Topiaszku szesc dziesiont tszy

    2. mireczek.
    3. NeveseR

      NeveseR

      Przecież ty się dostaniesz. Każdy Ciebie zna i masz bogate doświadczenie

    4. Kacperix3

      Kacperix3

      Rozkosznie życzę powodzenia i liczę na ciebie! Powodzenia :)

    5. Lisa_

      Lisa_

      Liczę na Ciebie, Tobiasz! Toć to będzie za rozkosz, jeżeli przyjmą cię :))

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Witam wszystkich. Wstałem.

    Zobaczcie to:
    image.png.b6ab396160a70b1dc74122b895a16ce4.png

    Dziękuje Wam wspaniale za LIKE przez ostatnie dni. Aż mi się lepiej zrobiło, oraz dobrze w mózgu jak to zobaczyłem.
    Bawimy się nadal.

  14. KNX

    Plis Cię @Rycha., akceptuj na DD.

    Napisz też FB. Zgubiłem Cię. 

    Auu. Bawimy się na ostro. 

  15. 12.07.2018
    Amator @vexu. otrzymuje kolejne 2 plusy w SG4L.
    Status może ulec jeszcze dzisiaj zmianie. Do 24:00 jeszcze daleko. A jedna doba = 24h.
    Przypominam: 10 dni i TRZECIA ROCZNICA, która będzie trwała 4 dni. W profilu, w sygnaturce 'O mnie' macie napisane pod plakatem.
    Bawimy się. Auu rozkoszowe. <3 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Lisa_

      Lisa_

      Będzie, oj będzie.. akurat idealny moment! 21 lipca wybieram się do Energylandii i później urodziny sg4l <3

    3. Grek.

      Grek.

      No widzę ciekawie się zapowiada ;)

    4. soesx
    5. t0mtom12
    6. Zbyszard.

      Zbyszard.

      A mnie nadal nie ma w SG4L

  16. 11.07.2018
    Do Spryts Grups 4Life na rangę Amator w trybie natychmiastowym dołącza @Mr_Magulon (90785).

  17. KNX

    Siemanenko!

    Toż sorry za pomyłkę. Wybacz.
  18. Jasny gwint - 1 strona apelacji, 1 strona skargi na graczy, 2 na ekipę, oraz 3 strony działu Pomoc a było 7.

    @Zebra najbardziej sprawdza forum. Rozkosz jest sprytna jak w SG4L.

    Aż nam dobry humor i lepiej mi się robi jak na to patrzę. 

  19. KNX

    Siemanenko!

    Witaj ponownie. Gratulację UB.
  20. No bawić, ale nie w taki sposób @VEENQ pisząc skróty obrażające finalnie wiesz kogo (POLICJĘ). Obyś punktów nie dostał na forum.
  21. Co do tego, to fajnie Wam to wyszło. Pozdro dla Was @Frixo, @xyzu_montana.wd, @NUKILL and @Krul.wd!!! Oby tak dalej jako 'deew'.
  22. KNX

    Teraz To Dowalił. . .

    I post: By @SandPower... ...And Zarząd SAPD: @Baker, @ReBelle, @Skipciu, @Rycha., @SP., @SandPower, @LaneZ, @GyCeK, + @RasTi, @TheTomson, @ELDOKSON jeśli w zarządzie są.
  23. 11.07.2018
    Amatorzy: @Lewanek* and @KRISU. otrzymują po 2 plusy w SG4L.
    Edit: Dodatkowo: @KRISU. 3 plusy, a Właścicielka @Lisa_ 6.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin