Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Pożegnanie

    ... ... ...
  2. KNX

    Cześć

    Witam Tobie.
  3. KNX

    rest in pepperoni

    Przecież napisałeś apelacje o unbana. I jest w trakcje rozpatrywania.
  4. @ZbyK.gg ma już 999 obserwujących. Ciekawie kiedy wskoczy 1000. <3 

  5. Parę dni rzeczywiście mnie nie ma na 4Life i już burdel - @Jxliaa ma bana, @MrZatrzymany to samo. Kto jeszcze z tej akcji? LOL.

    Muszę być częściej na 4Life nie tylko na forum, ale też na serwerze. <3 

    Edit: + @Props za inną sprawę o @Jxliaa.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  19 więcej
    2. ENOMEK.
    3. Krul.wd

      Krul.wd

      mnie to tylko zastanawia kiedy zdasz sobie sprawę, że twoje zdanie w tym społeczeństwie tak mało znaczy i nic nie wnosi oraz kiedy się zorientujesz, że nie jesteś pępkiem świata i nim nie będziesz i nic się w okół Ciebie nie kręci B)

    4. LemuR13

      LemuR13

      @Krul.wd no dokladnie zgadzam sie w 100%

    5. Carl.
    6. olafq

      olafq

      Odpowiedz kim ty jesteś ej!!!!! Czy kiedyś maskę zdejmiesz czy tu już urojenie ?

  6. A jaką masz wersję Chrome? Jak najnowszą wersja to nie powinno się tak dziać jak to opisałaś. Pierwszy raz spotykam się z takimi słowami odnośnie wylogowywania z Chrome gdzie Chrome, to najlepsza przeglądarka z wsystkich przeglądarek razem wziętych...
  7.  

    Boże, o warny pisać skargi. Serio @MATI9101?

    1. KNX

      KNX

      @Namik209, nie przejmuj się. Głowa do góry. Napisz na FB.

      Te skargi są na Was - administrację coraz głubsze i powalone. Serio mówię. 

    2. Namik209

      Namik209

      Ja sie tym nie przejmuje, bo wiem, że nie zawiniłem. 

       

       

    3. Tata_Only
    4. KNX

      KNX

      Xddddddddd @Namik209. Co nie? 

  8. Witam serdecznie Was wszystkich. 

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. KNX

    Ale loszka na awatarze.

  11. KNX

    Cześć i czołem

    Plus ja (moja osoba).
  12. KNX

    Trzeba odpocząć.

    Tak jest, odpocznij się. Dychnij się.
  13. KNX

    Cześć i czołem

    Tak @Czesiowy. Oczywiście. @CoNeSeR i @achiless90 suppami z tej Waszej paczki z Łodzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin