KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez KNX
-
Witam wszystkich.
Jutro po pracy wbijam do Was na serwer. Zaś mnie z 2-3 tygodnie nie było, bo praca i obowiązki w domu. Wiecie jak to jest z tym.



- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
-
Siema Tobiasz kucharz
-
Nie brnij w kłamstwa, wszyscy wiedzą co robiłeś
-
Dokladnie
-
Siema rajstopy
-
-
@Krystian6076, Tobie chcę się takie denne skargi pisać, udupiać ludzi np. @Kubusiek, @Areczek*, itd?
To mnie też wyzywają, że jestem np. brudną rajstopą. I co, piszę skargi? Nie.
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
chce być racerem, jeździć cloverem być krystiana przyjacielem
-
-
@Tobiasz63 pierwszy raz się z tobą zgadzam. Po prostu @Krystian6076 nudzi mu się i lubi pisać skargi i udupiać innych ludzi. Czasami mam wrażenie że on się zachowuje jak małe dziecko, no ale nic na to nie poradzisz.

-
- Kubusiek.wd i KNX
-
2
- Zgłoś
-
1 godzinę temu, F1lip napisał:Przynajmniej z serwera nie odchodzi jak Go weed wyzywa i nie rozpisuje się jaki ten serwer zły.

-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło