Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Siemka :D

    Witam Ciebie serdecznie. Powodzenia na serwerze 4Life Ci życzę.
  2. KNX

    No żegnam

    Trzymaj się. Chociaż Cię nie znałem.
  3. KNX

    Zegnam was

    Szkoda że odchodzisz. Cześć.
  4. KNX

    S4

    Trzymaj się. Powodzenia w życiu.
  5. KNX

    Powrót !

    Witam ponownie.
  6. KNX

    Bye

    Pa Ci.
  7. Witam wszystkich.

    Jutro po pracy wbijam do Was na serwer. Zaś mnie z 2-3 tygodnie nie było, bo praca i obowiązki w domu. Wiecie jak to jest z tym. :(:(:(

     

  8. Kiedy administracja odzyska mi zawartość? :) 

  9. Te forum kibi mi seksem i romantyzmem. 

    Brawa dla @zbyk_test za to.

    12 na 10 i tyle powiem.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  19 więcej
    2. Taboret

      Taboret

      Z racji złego odbioru nic tu nie ma.

    3. AdiK..

      AdiK..

      1 minutę temu, Taboret napisał:

      KNX to się leczy :P

      Co niby się leczy?

    4. DreeY

      DreeY

      Takie życie, ale w sumie to forum fajne :D

    5. Tata_Only

      Tata_Only

      @Taboret Ty powinienes pierwszy stac w kolejce do lekarza.

    6. SyNTheTiC*
  10. @Krystian6076, Tobie chcę się takie denne skargi pisać, udupiać ludzi np. @Kubusiek, @Areczek*, itd? :D 
    To mnie też wyzywają, że jestem np. brudną rajstopą. I co, piszę skargi? Nie. :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. batycki

      batycki

      chce być racerem, jeździć cloverem być krystiana przyjacielem

    3. FUTRZAK_C9H13N
    4. Bojar.

      Bojar.

      @Tobiasz63 pierwszy raz się z tobą zgadzam. Po prostu @Krystian6076 nudzi mu się i lubi pisać skargi i udupiać innych ludzi. Czasami mam wrażenie że on się zachowuje jak małe dziecko, no ale nic na to nie poradzisz. :P

    5. Smutny_Hrvdziu

      Smutny_Hrvdziu

      1 godzinę temu, F1lip napisał:

      Przynajmniej z serwera nie odchodzi jak Go weed wyzywa i nie rozpisuje się jaki ten serwer zły. 

      :)

    6. KNX
  11. KNX

    Powrót

    Witaj ponownie.
  12. KNX

    Cześć

    Witam Cię. Miłej gry na 4Life.
  13. KNX

    Papa

    Czyli w SG4L wpisać odejście na własne życzenie?
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. KNX

    Co teraz robisz?

    Magazynieruje w BM i gadam na MM z ziomkami, oraz się bawię w najlepsze.
  16. KNX

    Cześć :)

    Cześć Ci.
  17. KNX

    Witajcie <3

    Cześć Tobie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin