Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Wracam

    Witam Cie.
  2. KNX

    Teraz To Dowalił. . .

    Aha. Mi się myli ciągle nick tej osoby.
  3. KNX

    Teraz To Dowalił. . .

    Osoba 'olekoko' i ciul. To trwa od 27.12.2016 od kiedy dostał bana na 6666d od @kalahim'a za 'Jebać psy, a Bater to pedał', bo nie mógł go zbanować na suppie w tym dniu. A on - - jest adminem od 08.04.2017. Ale Ty mutowałeś go na 15 dni, Twój mute przekształcił się na bana na 6666d aż od @kalahim'a. A to się działo na spawnie SF starym - sam byłem przy tej sytuacji, , również Ty byłeś przy tej sytuacji i wiele innych.
  4. KNX

    Wracam XD

    Siema zarobkarzu mojej osoby. <3
  5. KNX

    Odchodze

    @kalahim, https://www.youtube.com/watch?v=9Q6M6WSboAA Taka natura niektórych ludzi. I co zrobisz? Nic. A Ty wczoraj wróciłeś . Dzisiaj odchodzisz przez SAMD.
  6. O i jeszcze jestem ciekaw: Dlaczego mnie nie lubiałeś? Co ja Ci złego zrobiłem?
  7. KNX

    Siemson

    Siema. Witam serdecznie. Miłej gry.
  8. KNX

    Powracam - HeGe

    Witam ponownie.
  9. Jestem TYLKO ciekaw jak @ZbyK się wypowie na te tematy.
  10. KNX

    Dzień z życia Supporta!

    Tylko teraz jest trochę inaczej. Coś jeszcze tam jest dodane.
  11. KNX

    Dzień z życia Supporta!

    No tak to u mnie wyglądało do 23.09.2015.
  12. KNX

    Powruuuut

    GZ UB na forum. Oczywiście witam Cię.
  13. Cześć Tobie. Miłej gry.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin