Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    No ten no

    Witam ponownie.
  2. KNX

    Siemanko!

    A witam Ciebie serdecznie. Milutkiej gry życzę.
  3. Trzymaj się. Powodzenia w życiu. PS. Walcz o UB. Czekaj na odpowiedź w apelacji.
  4. KNX

    No więc ten...

    Trzymaj się.
  5. KNX

    Żegnam na okres wakacji

    Pa Ci. Do września.
  6. KNX

    No Siema !

    Witam Ciebie serdecznie.
  7. KNX

    bo ja tańczyć kce

    Ty tańczyć - Ja rajstopkować, ostro się bawić, mieć spokój, życie na spokojnie ziomeczku najdroższy.
  8. KNX

    A jednak..

    Co Ty mówisz L1393? Co oszukujesz? Chciałem Cię dodać, to robiłeś WIECZNIE fochy i mówiłeś, że NIE chcesz do tej grupki. Są na to logi. . . A proponowałem Ci rangę W ((tą samą co ja)) ze względu, że zaprosiłeś mnie po przez serwer F** po przez czat L na otwarcie 2-giej edycji 4Lifa. Pisaliśmy tam na L chwilę przed godziną 20:00 dnia 27.03.2015 - otwarciu 4Lifa po raz 2-gi. Dzięki Tobie mam PID 63 - bardzo mały. Teraz w pożegnaniu zmieniasz zdania. Zmienny jesteś jak kobieta, masz sprytny mózg. Trzymaj się. Powodzenia w Twoim życiu.
  9. KNX

    kto pamięta?

    Ja pamiętam. Elo Ci.
  10. KNX

    Siema

    I w najlepszej organizacji już zagościła ta osoba.
  11. No nic, trzymaj się. :( Wróć jeszcze do nas. Nie zapomnij o nas. :(
  12. KNX

    Lajf is brutal

    Witam Cię serdecznie.
  13. KNX

    Hej :(

    Witam Cię.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin