Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Bana ma od 22 maja 2017. Jego 1sza apelacja o tym banie: http://mta4life.pl/topic/58574-wniosek-o-odbanowanie-krystex-ukarany-przez-zbyk/
  2. KNX

    Powrutuwka arczuwka?

    To sprytnie przywitanie.
  3. KNX

    czesc

    Cześć.
  4. Ale Ci się to zacina @Bolek.... Ja mam bez zacięcia, płynną, wyraźniejszą sygnę: A Ty? Zobacz powyżej jak @Hyak zacytował.
  5. Tutaj cię zaskoczę. Znajomość angielskiego oraz posiadanie dostępu do internetu wystarczyło No ale... Też używałem tej sygnaturki do niektórych tematów jako odpowiedź. W szoku jestem z Ciebie. To nieźle.
  6. Tutaj cię zaskoczę. Znajomość angielskiego oraz posiadanie dostępu do internetu wystarczyło No ale... Też używałem tej sygnaturki do niektórych tematów jako odpowiedź. W szoku jestem z Ciebie.
  7. @Bolek., skąd masz takie coś? Pewnie z moich postów. XDDDDD
  8. KNX

    Siema Siema

    GZ UnBana.
  9. KNX

    Odejście

    Żegnam Cię. FB jak by co. Nigdy o Tobie nie zapomnę. Zawsze możesz do mnie pisać o każdej porze. Zawszę Ci odpiszę. Trzymaj się z stąd z czerwonym sercem.
  10. KNX

    Odejście

    Do zobaczenia.
  11. KNX

    Powracam

    Witam Cię.
  12. Mimo że nie lubimy, nie przepadamy za sobą. Żegnam Cię z czerwonym sercem.
  13. KNX

    Długa przerwa - Neon

    Wróci za kilka dni jak zawsze. Znam go.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin