Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Powrót? Czemu nie!

    Witam Cię kochana.
  2. KNX

    S4?

    Trzymaj się. PS. FB jak by co.
  3. KNX

    Narazie kumple

    A idź jak chcesz, jak masz smaka. Pa Ci.
  4. KNX

    Definitywne cześć!

    Trzymaj się. PS. FB jak by co... Zawszę Ci odpiszę. Nigdy o Tobie nie zapomnę tak jak o @Hyak'u, 'u, innych. Z poważaniem.
  5. KNX

    ACTIVE S2

    Okej. nQ. . .
  6. KNX

    Do zobaczenia

    Każdy odchodzi. LOL. Trzymaj się.
  7. KNX

    :)

    Pa Ci. Kontakt FB jak by co Adamku... Zawszę Ci odpiszę. Nigdy o Tobie nie zapomnę. Z poważaniem.
  8. KNX

    :)

    Pa Ci.
  9. KNX

    lovki kisski papatki

    PS. FB jak by co
  10. KNX

    Odchodze

    Bana na forum dostałeś z własnej głupoty. Nikt Ci nie kazał pisać takich skarg. Żegnam Cię . . .
  11. KNX

    Odchodze

    Trzymaj się. Powodzenia w życiu.
  12. KNX

    Hello

    Witam ponownie.
  13. KNX

    Moja Bestia :>

    To niezłe Ci te bestię. 10 na 10.
  14. KNX

    Powrót - Angel?

    Znam Cię bardzo dobrze. Witam Cię.
  15. Mój ziomek... Witaj ponownie. I wszystkiego najlepszego Ci.
  16. Mój ziomek... Witam ponownie.
  17. KNX

    Hmmm, no cóż !!

    A ja witam Ciebie.
  18. Dobrze że wrociłeś. Witam Cię ponownie.
  19. KNX

    Witam

    Siemaneczko Ci.
  20. KNX

    calkowite odejscie :x

    Trzym się. Napisz za jakiś czas apelacje. Staraj się o UB.
  21. KNX

    Koniec giercowania

    Szkoda że tak się to stało. Pisz apelacje. Staraj się o UB.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin