Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    hejos

    Witaj PID'zie 80. . .
  2. KNX

    Cześć

    Witam Cię.
  3. KNX

    Nowy licznik pojazdu

    Cudowne Boskie Elastyczne Daję 10/10.
  4. KNX

    Cześć.

    Witam Cię ponownie.
  5. KNX

    KNX jednak Support?!

    Nie marudź. Trzeba mieć dystans do siebie. A u mnie na dzień dzisiejszy tego nie ma. Trza coś od jutra zmienić u mnie w życiu w bycie na MTA. Pozdrawiam serdecznie.
  6. KNX

    KNX jednak Support?!

    Dobra ciul... XDDDDDDDDDDDDDD Fajny film. Zakomentuje w nocy na YT jak będę miał czas.
  7. KNX

    KNX jednak Support?!

    To ty nam daj żyć. Boże, nic Wam złego nie robię. To Wy ciągle szukacie dokuczliwości. Tak powiem.
  8. KNX

    KNX jednak Support?!

    Kasuj to. Natychmiast. Co Ty sobie myślisz, że co? A Wy dalej macie bekę/śmiech/polew od 23.09.2015, tak? Śmieszy Was to dalej, tak? Może dacie mi żyć, co?
  9. Kanał: Ziomeczkowanie z TobiaszemAkaKNX Czy kanał jest używany minimum 2 razy w tygodniu: Tak. Czy kanał ma zostać usunięty: Oczywiście, że NIE.
  10. KNX

    Papa

    Pa. Nq.
  11. KNX

    Wita szeryf

    Witam Cię. Przyjemnej rozgrywki Ci życzę.
  12. KNX

    Cześć i czołem.

    Ciebie też nikt nie pozdrawia :/ Siema arab Fajne pyskowanie w SG4L. Pozdrawiam Cię adminie.
  13. KNX

    Naruwka spaduwka

    Nie wiesz,nie masz dowodów nie osadzaj Mam dowody... Mogę przestawić osobom o nicku: 1. 'owi, bo go banował na 2-gim koncie o nicku @Move* z powodem 'nie przyszedłeś tutaj grać'. 2. @Zebra / Zebrze Oraz: 3. 'owi, bo mają wspólnego z banem na 1-szym koncie o nicku 'Daniel..' za groźby, ETC.
  14. KNX

    Cześć i czołem.

    Nie pozdrawiam.
  15. KNX

    Naruwka spaduwka

    To Daniel.. przecież.
  16. Tylko nie odwalaj. Nie wyzywaj administracji. Przestrzegaj regulaminów. Tego Ci życzę.
  17. KNX

    Naruwka spaduwka

    Pożegnanie bo ban...
  18. KNX

    niestety

    Myślałem że odchodzisz. Ale to tylko przywitanie. Witam Cię.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin