Aha @DeltaRon:
Teraz 'KNX, popraw mnie'.
A fajnie się mnie na blocku FB trzyma tyle czasu i nie chcę odblokować jak Cię prosi w moim imieniu?
Ahh. Ahh. Ahh.
Zranione uczucie.
Ale dobrze, że mnie pamiętałeś chociaż. Za to Ci dziękuje.
Data '25.04.2015' jest prawidłowa, bo o 21:32 tego dnia @ZbyK opublikował wyniki na suppa z 2-giej rekrutacji na suppa na 2-giej edycji w roku 2015.
Pamiętam ten czas (tą godzinę) o której wyniki zostały opublikowane.
A po paru miesiącach wylot z jednego JEDNO PRZEKLEŃSTWO:
[2015-09-23 19:44:15] [Output]: Gracz KNX został wyrzucony przez DeltaRon, powód: Aktualizacja rangi
Wtedy o mnie była drama i głośno o moim suppie jest do dzisiaj. I to trwa od 23.09.2015.
Ale to nie ważne...
Jeśli chodzi o Zebrę, to:
@Zebra też mi nadała smak na 4Life W PEŁNI jak Tobie po tym jak ją na FB zaprosiłem i ją zapoznałem dokładnie.
I momentalnie przyjęła po paru chwilach na FB.
Wszedłem na jej profil na FB... A ona taka fajna, że mnie aż poskoczyło jak ją taką ''ładną'' zobaczyłem.
Więc postanowiłem ją dodać na FB'ie. Okazało się to słuszne w ponad 100 procentach.
Raz miałem od niej blocka na FB, którego mi zdjęła po kilku dniach.
Raz miałem kolejkę na 7 dni...
sob, 19 mar 16 Niestosowanie się do ostrzeżeń (1) 1 Zebra Szczegóły
A tak to żadnych innych kar 4Lifowych od niej. Tylko ta jedna z forum.
Dałem jej 3 gwiazdki w SG4L po przemyśleniach, bo doszła w 2015 do mojej grupki.
W moim SG4L ja tylko, @Zebra, oraz @ZbyK mamy 3 gwiazdki, bo od 2k15 jesteśmy w SG4L.
@ZbyK'owi jak był ten wylot jego z SG4L i trwał 10 dni i była ta drama postanowiłem zmienić datę z: 9.03.2016, 18:00, na 22.07.2015, 18:00 kiedy to SG4L powstawało.
Sprytnie, nie?
Ale to nie ważne.
Odnośnie poprawiania przeze mnie w dwóch sprawach o których prosiłeś.
((Prosiłeś o to z suppem, ale o tym, o której zarejestrowałeś konto na serwie też Ci pomogę))
1. Twoje konto zarejestrowane zostało poniżej 20:06:35 dnia 27 marca 2015, bo moje z PID'em 63 zostało o tym czasie założone, bo o tym czasie pojawiłem się postacią na spawnie w Downtown w San Fierro.
Ty pewnie też się tam zrespiłeś.
I Twoje konto ma mniejsze PID od mojego, zauważ sobie.
I nie kilka minut później jak to napisałeś, tylko sekundy dzieli zarejestrowanie na 4Life przez Ciebie jak 2-ga edycja wystartowała.
2. Dostałeś się ze mną na suppa na 2-giej REKRUTACJI na 2-giej edycji, która jest od 27 marca 2015 w dniu 25 kwietnia 2015.
I spotkanie było na drugi dzień nas 6-ściu z tej 2-giej rekrutacji na suppa na 2-giej edycji o godzinie 19:02, bo o tej godzinie wyskoczyło nam ucho w dniu 26 kwietnia 2015.
PS finał: I 1-sza edycja 4Life została zamknięta przez NeX'a. Niech go szlag trafi.
I mam prośbę @DeltaRon: Odblokuj na FB, to sobie więcej wypowiemy naszych historii.
ZNAM TYLE DAT o 4Lifuśku.
4Life, sto lat, sto lat, sto lat. Dzisiaj 2 lata.
To na tyle.