Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Odejście Kasztan*

    To przecież Prima Aprylis, bo nic innego.
  2. IksDe. Trzymam Cię za słowo. Do ZbyK'a, nas jak będziesz pisał na /g, to w taki sposób: ZbyK, sprawdzisz apelacje? A nie że piszesz tylko nick, ZbyK piszę '?'. I Ty dopiero zaczynasz się wypowiadać, wysyłasz, on przeczytuję to, później daję odpowiedź. To długo trwa.
  3. Przecież jestem, jak ja musze sie sluchac cb, rconuw, adminuw,moderatoruw i mojej ksiezniczki (mojej dziewczyny) Na pewno?
  4. Okej. Tylko bądź grzeczny.
  5. KNX

    Pożegnanie

    Okej. Żegnaj.
  6. KNX

    Siema

    Cześć Ci.
  7. KNX

    No Witam Kumple

    No może dostaniesz UB. Witam ponownie.
  8. KNX

    Wracam! <3

    Elo ponownie.
  9. KNX

    Witam :D

    Witam Ciebie. Życzę miłej gry.
  10. KNX

    elo

    Witam Cię. Miłej gry.
  11. Aha @DeltaRon: Teraz 'KNX, popraw mnie'. A fajnie się mnie na blocku FB trzyma tyle czasu i nie chcę odblokować jak Cię prosi w moim imieniu? Ahh. Ahh. Ahh. Zranione uczucie. Ale dobrze, że mnie pamiętałeś chociaż. Za to Ci dziękuje. Data '25.04.2015' jest prawidłowa, bo o 21:32 tego dnia @ZbyK opublikował wyniki na suppa z 2-giej rekrutacji na suppa na 2-giej edycji w roku 2015. Pamiętam ten czas (tą godzinę) o której wyniki zostały opublikowane. A po paru miesiącach wylot z jednego JEDNO PRZEKLEŃSTWO: [2015-09-23 19:44:15] [Output]: Gracz KNX został wyrzucony przez DeltaRon, powód: Aktualizacja rangi Wtedy o mnie była drama i głośno o moim suppie jest do dzisiaj. I to trwa od 23.09.2015. Ale to nie ważne... Jeśli chodzi o Zebrę, to: @Zebra też mi nadała smak na 4Life W PEŁNI jak Tobie po tym jak ją na FB zaprosiłem i ją zapoznałem dokładnie. I momentalnie przyjęła po paru chwilach na FB. Wszedłem na jej profil na FB... A ona taka fajna, że mnie aż poskoczyło jak ją taką ''ładną'' zobaczyłem. Więc postanowiłem ją dodać na FB'ie. Okazało się to słuszne w ponad 100 procentach. Raz miałem od niej blocka na FB, którego mi zdjęła po kilku dniach. Raz miałem kolejkę na 7 dni... sob, 19 mar 16 Niestosowanie się do ostrzeżeń (1) 1 Zebra Szczegóły A tak to żadnych innych kar 4Lifowych od niej. Tylko ta jedna z forum. Dałem jej 3 gwiazdki w SG4L po przemyśleniach, bo doszła w 2015 do mojej grupki. W moim SG4L ja tylko, @Zebra, oraz @ZbyK mamy 3 gwiazdki, bo od 2k15 jesteśmy w SG4L. @ZbyK'owi jak był ten wylot jego z SG4L i trwał 10 dni i była ta drama postanowiłem zmienić datę z: 9.03.2016, 18:00, na 22.07.2015, 18:00 kiedy to SG4L powstawało. Sprytnie, nie? Ale to nie ważne. Odnośnie poprawiania przeze mnie w dwóch sprawach o których prosiłeś. ((Prosiłeś o to z suppem, ale o tym, o której zarejestrowałeś konto na serwie też Ci pomogę)) 1. Twoje konto zarejestrowane zostało poniżej 20:06:35 dnia 27 marca 2015, bo moje z PID'em 63 zostało o tym czasie założone, bo o tym czasie pojawiłem się postacią na spawnie w Downtown w San Fierro. Ty pewnie też się tam zrespiłeś. I Twoje konto ma mniejsze PID od mojego, zauważ sobie. I nie kilka minut później jak to napisałeś, tylko sekundy dzieli zarejestrowanie na 4Life przez Ciebie jak 2-ga edycja wystartowała. 2. Dostałeś się ze mną na suppa na 2-giej REKRUTACJI na 2-giej edycji, która jest od 27 marca 2015 w dniu 25 kwietnia 2015. I spotkanie było na drugi dzień nas 6-ściu z tej 2-giej rekrutacji na suppa na 2-giej edycji o godzinie 19:02, bo o tej godzinie wyskoczyło nam ucho w dniu 26 kwietnia 2015. PS finał: I 1-sza edycja 4Life została zamknięta przez NeX'a. Niech go szlag trafi. I mam prośbę @DeltaRon: Odblokuj na FB, to sobie więcej wypowiemy naszych historii. ZNAM TYLE DAT o 4Lifuśku. 4Life, sto lat, sto lat, sto lat. Dzisiaj 2 lata. To na tyle.
  12. KNX

    Siemanko

    W porządku. Trzymaj się.
  13. KNX

    Wasze wygrane w kasynie

    Nie zamykam oczów. Lubię takie coś. Mam sympatię do takich sygnatur, awatarów. Ale czy to powinno się tu znajdować na tym forum do gry gdzie dostęp ma każdy? Pomyśl ziomeczku. PS. Nawet się w to wciągnął i ustawił się fajny awatar laski. O pozostałych nawet nie mówię, bo tego trochę jest, np. awatar @StiCo... Ostatni mój post o to.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin