Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Co Ty mówisz. Odchodzisz kochana? Ale @ZbyK będzie mocno zdenerwowany.
  2. KNX

    Laweta XXL

    Spisałeś się na szóstkę z tym.
  3. KNX

    Teraz To Dowalił. . .

    /me Traci supporta. http://mta4life.pl/topic/13-zmiany-w-sk%C5%82adzie-ekipy-serwera/page-1?do=findComment&comment=40
  4. KNX

    Teraz To Dowalił. . .

    Co to się dzieję... Siema Wam wszystkim.
  5. KNX

    Odejście - Drosiu.

    Dostał UB. Oraz domaga się PCJ, ID 153. A ja mam ją 2 lata i przeżycia z tym pojazdem miałem.
  6. KNX

    Odejście - L.W.G

    Każdy odchodzi, bo dostał bana... Ahh.
  7. KNX

    Odejście - Drosiu.

    Świetnie się tu dzieje. Nara Ci. PS. Nadal mam PCJ ID 153.
  8. Witam Cię. Powodzenia w UnBanie.
  9. KNX

    Witam.

    Ja Cię pamiętam. Witam ponownie.
  10. KNX

    Odejscie. ;c

    Jestem w tej samej sytuacji jak Ty. Wiesz co Ty czujesz, co ja. Żegnaj Ty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin