Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Odejście Hector

    Aha. Okej. Witam Cię.
  2. KNX

    Odchodze

    XDDDDD Przecież to żart. On nigdzie nie idzie. Dzisiaj Prima Aprylis.
  3. KNX

    Odejscie

    To cześć.
  4. KNX

    Przyszła I Pora Na Mnie

    Siema Ci. Przecież to Prima Aprylis.
  5. KNX

    Nara

    Przecież to Prima Aprylis.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. KNX

    Jak Oceniasz Gracza Up!

    10/10. Dlaczego? To mój Enom.
  8. KNX

    Spadam Elo

    Jeszcze Ty? Cześć Ci.
  9. KNX

    Może Kiedyś...

    O czym Ty mówisz? Ranga szczęścia nie daje i niestety musze odejść Serio, czy sobie żartujesz?
  10. KNX

    Wystarczy ;p

    PS. Przecież to są żarty. To Prima Aprylis. Dzisiaj taki dzień. HEHE. On nigdzie nie idzie. HEHE.
  11. KNX

    Odejście Kasztan*

    Przecież to żart. Ż-A-R-T. Zobacz ile osób napisało dzisiaj takie wątki. Jest dzisiaj 01.0.2017. To Prima Aprylis. Tak Ci to powiem.
  12. KNX

    Trzymajcie Się

    Tobiasz nie wszytko jest żartem. Zobacz ile już osób z okazji Prima Aprylis napisało pożegnanie. I masz odpowiedź.
  13. KNX

    Może Kiedyś...

    Przecież masz rangę o kolorze ZIELONYM. Prima Aprylis. Słabo Ci Prima wyszło.
  14. KNX

    Odejście Kasztan*

    Przecież on nie odchodzi.
  15. KNX

    Trzymajcie Się

    Serio? PS. Dzisiaj Prima Aprylis ziomeczku. IksDe. . . IksDe. . . IksDe. . .
  16. KNX

    Pożegnanie- Krisu.

    To Prima Aprylis przecież...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin