Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Pożegnanie

    Trzymaj się.
  2. KNX

    Przerwa? Odejście? #Dymy

    Trzymaj się. I mam nadzieję że o mnie nie zapomnisz. Masz fajny awatar.
  3. O to Ty. Siema ponownie.
  4. KNX

    Pożegnanie

    No nara. Trzymaj się.
  5. KNX

    Powrót lejnera

    Witam również.
  6. KNX

    Bakero wyjazdero

    Ty, Ty... Ty wiesz gdzie mnie szukać. Ale za pomoc jaką mi włożyłeś zostajesz na zawsze w SG4L. Ja za to Was nie wyrzucam, bo to bzdura, że mam Was wyrzucać, bo kończycie z serwerze, że Was nie ma na serwerze, a macie do mnie kontakt po przez FB na przykład.
  7. KNX

    Zegnam Sie

    Łączymy się z Tobą w bólu. Trzymaj się.
  8. Pamiętam Cie PID'zie 14. To Ty? Siema Ci.
  9. KNX

    Odejscie - Siverius

    Trzymaj się ziomeczku. . . Konkakt po przez FB jak by co. Pisz o każdej porze. Zawszę Ci odpiszę. Nigdy o Tobie nie zapomnę. Cześć.
  10. KNX

    witam

    Witam Cię zaś.
  11. KNX

    S4

    Nara. Trzymaj się.
  12. KNX

    Siema :)

    Siema Ci. Miłej gry.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin