Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Witam.

    Witam Cię. . .
  2. KNX

    Witam

    Elo Ci.
  3. Nie ma za co. Wiesz, że mamy kontakt. Cześć.
  4. KNX

    Ciekawe znalezisko :)

    Mnustwo Nexembers Pigul Stare forum z 2k14. Stare czasy. XD
  5. KNX

    kirge

    Mi coś innego smakuje. <3
  6. KNX

    kirge

    interesujące Bawimy się na ostro w SG4L. Życie to zabawa. Pamiętaj o tym.
  7. KNX

    Czas odejść.

    Pa Ci. Żegnam Cię.
  8. KNX

    kirge

    A ja zaglądałem na rajstopy.
  9. KNX

    kirge

    On lubi sie ostro bawic ze mna na gg. xD
  10. KNX

    Odchodzę :v

    PS. http://mta4life.pl/topic/62676-pro%C5%9Bba-o-zmian%C4%99-lidera-organizacji/ Kto będzie LIDEREM Montoneros jak nie Ty, @ciacho191? To kto? Ja? Ja bym @XQward'a poprosił po Waszej zgodzie i by nadał LIDERA. I bym pojechał pełną parą na 4Life. Ten RCON lubi nadawać moje sprawy na 4Life. Z SG4L'em się radzę, to z Montoneros też się poradzę.
  11. KNX

    Powrocik <3

    Hej ziomeczku. Witaj ponownie.
  12. KNX

    Odchodzę :v

    Przez kogo musiałeś odejść z TSA? Napisz na FB, lub na moim forum na SB - odczytam sobie tam na spokojnie. Opisz wszystko na FB, lub moim forum co się działo, że musiałeś odejść z TSA - przez kogo, dlaczego, przede wszystkim po co? Przecież w TSA byłeś wysoko. Powinieneś to olać, mieć to w du**e, a nie się poddawać jak MAŁA NIUNIA W POTARGANYCH RAJSTOPACH. Taka prawda. A co z Twoim bytem w SG4L? Proszę o informację.
  13. KNX

    haha

    o boże
  14. KNX

    haha

    XXddddddddd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin