Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. @wetr0x nie wiem jak ty, ale takie coś nie jest tylko znane z jednego serwera, było używane na wielu serwerach. @.Asn. widzę, że popierasz, możemy razem coś podziałać jak chcesz , dzięki za pozytywny odzew
  2. Witam, chciałbym zapoznać was z moim pomysłem na dodatkowy element wizualny do auta. Chciałbym dodać coś takiego jak inne textury do lamp, koszt takiego czegoś oscylował by w granicach 100k ( moja propozycja ). Jak dobrze myślę to są takie textury w plikach gry, wystarczy tylko dodać to do kompo, dać nazwę i zrobić cały mechanizm dodawania danego elementu. wyglądało by to mniejwięcej tak jak na zdjęciach z linku. Pomysł został zaczerpnięty z zagranicznych serwerów, Według mnie to bardzo fajny dodatek, jest to drobnostka, wymaga trochę pracy, ale myślę, że dla graczy się to spodoba. Oczywiście jest to tylko surowy projekt, nie mam żadnych modeli przygotowanych ani nic, ale chciałbym wiedzieć jak podoba wam się mój pomysł. Jeżeli odzew będzie pozytywny zacznę pracę nad własnie owym projektem i postaram się zrobić co w mojej mocy aby własnie to zostało wgrane. Wygląd przykładowych lampek jakie mogły by zostać dodane>>> https://imgur.com/tr6OrsI Dajcie znać co sądzicie nie zwracajcie uwagi na auta w tle chodzi mi o lampy w infernusach
  3. @[email protected]. Teraz aktualnie leżę w łóżku i nie chce mi się już męczyć oczu, pozwól, że jutro z rana poszukam pliku i ci go podeślę
  4. @BOCHA. W takim razie gdzie mam napisać jak nie w projekty graczy?
  5. Witam, chciałbym zapoznać was z moim pomysłem na dodatkowy element wizualny do auta. Chciałbym dodać coś takiego jak inne textury do lamp, koszt takiego czegoś oscylował by w granicach 100k ( moja propozycja ). Jak dobrze myślę to są takie textury w plikach gry, wystarczy tylko dodać to do kompo, dać nazwę i zrobić cały mechanizm dodawania danego elementu. wyglądało by to mniejwięcej tak jak na zdjęciach z linku. Pomysł został zaczerpnięty z zagranicznych serwerów, Według mnie to bardzo fajny dodatek, jest to drobnostka, wymaga trochę pracy, ale myślę, że dla graczy się to spodoba. Oczywiście jest to tylko surowy projekt, nie mam żadnych modeli przygotowanych ani nic, ale chciałbym wiedzieć jak podoba wam się mój pomysł. Jeżeli odzew będzie pozytywny zacznę pracę nad własnie owym projektem i postaram się zrobić co w mojej mocy aby własnie to zostało wgrane. Wygląd przykładowych lampek jakie mogły by zostać dodane>>> https://imgur.com/tr6OrsI Dajcie znać co sądzicie #EDIT: nie zwracajcie uwagi na auta w tle chodzi mi o lampy w infernusach
  6. Trzymaj sie będziemy opiekować się Jagodą. Wbijaj czasami to poodwalamy troszeczkę
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Dzięki, miło było z wami odegrać RP
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Powiem tak, nie miałem z tobą nigdy bliskiego kontaktu, ale z tego co wiem to jesteś mega pozytywny i jest mi szkoda że kolejny dobry Admin odchodzi z rangi. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym, ale za ten szpital dla SAMD ci nie odpuszczę. 3maj się
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin