Witam, chciałbym zapoznać was z moim pomysłem na dodatkowy element wizualny do auta. Chciałbym dodać coś takiego jak inne textury do lamp, koszt takiego czegoś oscylował by w granicach 100k ( moja propozycja ). Jak dobrze myślę to są takie textury w plikach gry, wystarczy tylko dodać to do kompo, dać nazwę i zrobić cały mechanizm dodawania danego elementu. wyglądało by to mniejwięcej tak jak na zdjęciach z linku. Pomysł został zaczerpnięty z zagranicznych serwerów, Według mnie to bardzo fajny dodatek, jest to drobnostka, wymaga trochę pracy, ale myślę, że dla graczy się to spodoba. Oczywiście jest to tylko surowy projekt, nie mam żadnych modeli przygotowanych ani nic, ale chciałbym wiedzieć jak podoba wam się mój pomysł. Jeżeli odzew będzie pozytywny zacznę pracę nad własnie owym projektem i postaram się zrobić co w mojej mocy aby własnie to zostało wgrane.
Wygląd przykładowych lampek jakie mogły by zostać dodane>>> https://imgur.com/tr6OrsI
Dajcie znać co sądzicie
nie zwracajcie uwagi na auta w tle chodzi mi o lampy w infernusach