Skocz do zawartości

dongibi

Gracz
  • Postów

    319
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dongibi

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Jeszcze 3 dni i wakacje ^^ #SzkoławHolandii.

    1. gibipl

      gibipl

      Dokładnie tak jak frixo

    2. DaszeK

      DaszeK

      Juź od tygodnia wakacje #SzkołaWRadomiu

    3. altruista

      altruista

      Za tydzień wakacje

      #SzkołaPolicyjnaSanAndreas

    4. dongibi
  3. Jutro specjalnie przyjazd do Polski na meczyk :* #Polsa-Litwa.

  4. dongibi

    Skarga na Bart621

    Lol, nawet nie zauważyłem jak zamknęli mi wątek o powrocie. Po prostu nie zauważyłem, że znowu jestem we frakcji #lol Tamto podanie można usunąć ;x
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. dongibi

    ... Czy to koniec?

    Nikt sie nie smiał? Człowieku..
  9. dongibi

    ... Czy to koniec?

    W tej chwili ma 14, nie wiem kiedy miala miejsce ta sytuacja z komunikatorem. Wy sie śmialiście z niego przez cieniutki glos w komunikatorze.
  10. dongibi

    ... Czy to koniec?

    Hmmm...? Zdjecia z wypadku? P.S pisałem z tel.
  11. dongibi

    ... Czy to koniec?

    Dziecko? Może pomyślałbyś, że komunikatory internetowe, zniekształcają głos? ... Powinniście go wspierać duchowo, a nie..
  12. dongibi

    ... Czy to koniec?

    Nie wiem, co on robił, nie wiem kto to Vidson... Sory.
  13. dongibi

    ... Czy to koniec?

    Jechał na skuterze ;<
  14. dongibi

    ... Czy to koniec?

    Dziękuje wszystkim, oczywiście przekaże mu to.. Gdy tylko się obudzi.. ;c
  15. dongibi

    ... Czy to koniec?

    Witajcie! Nie wiem jak mam o tym opowiadać, ale wiem, że to było dla niego ważne. Pewnie zapytacie, kto to pisze? Piszę to brat Bartka. Bartek miał poważny wypadek na motorze.. Mianowicie w nocy z dnia 20-21 kwietnia doszło do wypadku koło Amsterdamu. Moj brat [bartek, Bart621], jechal na motorze [tak jak wspomnialem wyzej] i doszło do zderzenia "czołowego" z osobówka marki Skoda. Kierowcy osobowki nic sie nie stało, lecz Bartek doznał cieżkich urazów klatli piersiowej. Przebywa on pod opieka lekarz z Amsterdamskiego szpitala. W stanie śpiączki. Na dokladne informacje, co tam sie stalo, trzeba bedzie poczekac. Po części, bede zajmowal sie jego kontem, splacal dlug. Nie wiem, kiedy wroci do gry.. Moze za 2 tygodnie, 2 miesiace, 2 lata? Nie wiem.. Aktywnosc konta spada do minimum, poniewaz ja pracuje, bede go odwiedzal w szpitalu, beda to godz 21-23. Mam nadzieje, ze jrszcze przez wiele lat, bedziecie mogli go spitkac na serwerze. 22 kwietnia bedzie musial przejsc 2 kolejne operacje... Marcin, brat Bartka..
  16. Takie 6/10, bo to miejsce.. :/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin