Witajcie!
Nie wiem jak mam o tym opowiadać, ale wiem, że to było dla niego ważne. Pewnie zapytacie, kto to pisze? Piszę to brat Bartka. Bartek miał poważny wypadek na motorze.. Mianowicie w nocy z dnia 20-21 kwietnia doszło do wypadku koło Amsterdamu. Moj brat [bartek, Bart621], jechal na motorze [tak jak wspomnialem wyzej] i doszło do zderzenia "czołowego" z osobówka marki Skoda. Kierowcy osobowki nic sie nie stało, lecz Bartek doznał cieżkich urazów klatli piersiowej. Przebywa on pod opieka lekarz z Amsterdamskiego szpitala. W stanie śpiączki. Na dokladne informacje, co tam sie stalo, trzeba bedzie poczekac. Po części, bede zajmowal sie jego kontem, splacal dlug. Nie wiem, kiedy wroci do gry.. Moze za 2 tygodnie, 2 miesiace, 2 lata? Nie wiem.. Aktywnosc konta spada do minimum, poniewaz ja pracuje, bede go odwiedzal w szpitalu, beda to godz 21-23. Mam nadzieje, ze jrszcze przez wiele lat, bedziecie mogli go spitkac na serwerze. 22 kwietnia bedzie musial przejsc 2 kolejne operacje...
Marcin, brat Bartka..