Skocz do zawartości

dongibi

Gracz
  • Postów

    319
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dongibi

  1. dongibi

    Przerwa :3

    Siemanko! Jako, iż mam ferie zimowe, chciałbym odpocząć troszeczkę od serwera.. Będzie to przerwa góra 2 tygodnie. Nie idę na inny serwer, ani nic podobnego.. Chciałbym tylko troszkę odpocząć od MTA. Chciałbym trochę czasu spędzić z rodzinką No to co, narka, do zobaczenia za 2 tygodnie! ;3
  2. Prawidłowa decyzja Siemka :*
  3. dongibi

    Qmis powraca

    No siemka ziomek, do zoba w grze..
  4. dongibi

    Pożegnanie Xjobs

    Pa, wróć szybko ;0
  5. No narka Paul, wracaj szybciutko do nas, jeśli to w ogóle możliwe ;(
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Ładne, tylko że ten parking bym zostawił taki, jaki jest. 9/10!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin