Siemanko!
Jako, iż mam ferie zimowe, chciałbym odpocząć troszeczkę od serwera.. Będzie to przerwa góra 2 tygodnie.
Nie idę na inny serwer, ani nic podobnego.. Chciałbym tylko troszkę odpocząć od MTA. Chciałbym trochę czasu spędzić z rodzinką
No to co, narka, do zobaczenia za 2 tygodnie! ;3