Skocz do zawartości

Kosik.

Gracz
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kosik.

  1. Dalejjjj myle ze stac was na wiecej
  2. Wydaje mi sie ze nie potrzebne ci to a po drugie dostaje lepsze offy niz twoje 300k
  3. Edit cheetah dodany sgt sprzedane
  4. Jak moja ? Wtf xd Edit 3M sie bede czekal xd
  5. http://mta4life.pl/topic/67564-sw-sgt-20-moja-doplata-na-lepsze/?do=findComment&comment=583125
  6. Model:bedzie na ss V-Max:208 Pojemność silnika:ss Przebieg:ss Usterki:brak Cena:offki lub wymiana Id:ss Kolor:ss Tuning:ss Kolor świateł:ss SS'y:https://imgur.com/4aWwgJp Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Kosik
  7. Elegant 1.8up1/2 licznik blue
  8. Kosik.

    Bullet 2.0

    Sprzedany szukam czegos do 425k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin