Skocz do zawartości

Kosik.

Gracz
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kosik.

  1. Kosik.

    Sell domek 3d w Lv

    No ładnie ładnie jeszcze troche
  2. Typ:domek 3D Lokalizacja: lv dzielnicy nie pamietam Cena wynajmu (24h): 150pln Cena nieruchomości: offerty Opis: domek3d bardzo ladny w garazu pomiesci 2pojazdy i jakies motory tez obok domu mozna postawic 1/2 pojazdy jeszcze SS'y: nie mam bo nie mialej kiedy zrobić
  3. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Wielki magiczny reffik na dobranoc. Do jutra łokieto
  4. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    250 bo za 550 znajde 2.2 ftZa tylw znajde 2.0 elektryk albo banshee 1.8 up1lpg licznik i inne duperele wiec ci podziekuje Min 350k
  5. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    250 bo za 550 znajde 2.2 ft
  6. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Edit majki jutro oddaje mi 400k wiec bede mial ponad 500k
  7. Kosik.

    [S] Bobcat

    10k jutro moge ci dac za niego
  8. Sadler 1.6 fele licznik czerwony id 7222
  9. Aktualne? Polecalbym np dodac ktora by byla montowana u tunera lub w kompo ktora by kosztowala np 10k za demont 5k i byla by to stala karta w danym pojezdzie az do czasu demontu karty
  10. Kosik.

    [K]Sandking

    Niby tak ale popatrz jakie ceny sa 1.6 albo np tak jak ty chcesz wystawiles sultana za 250k a chcesz wiecej xd
  11. Kosik.

    [K]Sandking

    Chyba muffinka miala sanda 2.0 zapytaj sie jej mialem go i polecam teraz zaluje ze sprzedany zostal
  12. 500k w raty jak cos to forum pw
  13. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Napisz pw Przypominam ze w raty oczywiście zeby pozniej nie bylo niepotrzebnej kłótni czy cos bo dalem w rsty 800k i teraz musze czekac
  14. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Napisz ty bo ja nie moge
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin