Troche to ile
ile cie interesuje ? aktualnie w banku mam 100k więc tyle mogę dopłacić na tą chwile ale bank cały czas rośnie Odezwij sie na pw forum moze sie dogadamy
Model:Bullet
V-Max:250
Pojemność silnika:2.2
Przebieg:3500km
Usterki:brak
Cena:950k do nego lub wymiana
ID:cos ok 11k
Kolor:czarny z zielonym paskiem
Tunning: Fulk tune brakuje up3i baku
Kolor świateł:zielone
SS'y:stoi na bazie u Rychy
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:Kosik