Skocz do zawartości

Kosik.

Gracz
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kosik.

  1. Kosik.

    [S/W] Cheetah 2.2

    Napisz w prywatej wiadomosci do mnie dogadamy sie
  2. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Dalej za sadlera moge dac 50k
  3. Flash 2.2 Full tune brakuje jedynie atrapy nitra
  4. http://mta4life.pl/topic+ ta doplata tam i te autko?
  5. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Zmiana kupie cos do 350k i sprzedam wymienie flasha Tak Reffik
  6. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Nie mogę napisz ty
  7. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Edit kasa zwiekszyla sie do 553k
  8. Kosik.

    Sell domek 3d w Lv

    No ladnie ladnie kiedy będziesz na serwie
  9. Kosik.

    Sell domek 3d w Lv

    Ładnie ładnie jezeli bede na serwie to sie odezwe
  10. Kosik.

    @lock

    Mam cabbie 1.6 fele ile dasz?
  11. Kosik.

    Sell domek 3d w Lv

    Ladnie ladnie lecz mysle ze to jeszcze nie to ale konczymy jutro ok 18tej bo dopiero bd w domu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin