Skocz do zawartości

Kosik.

Gracz
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kosik.

  1. Kosik.

    S/W bullet2.2

    Moje zdanie jest proste za malo dajesz bullet wart jest o wiele wiecej niz 800k zatem podziekuje
  2. Kosik.

    S/W bullet2.2

    Moim zdaniem comet jakies 600k wiec nie oplacalne to jest
  3. Kosik.

    S/W bullet2.2

    Malo na serwie offka 800k
  4. Kosik.

    S/W bullet2.2

    Albo nie zamykac sprzedam go moze Reff
  5. Kosik.

    S/W bullet2.2

    Mozna lock bulleta zmienilem na lepszego
  6. Kosik.

    S/W bullet2.2

    Refik tak slabo jeszcze nie bylo chyba bulecina zostanie u mnie
  7. Kosik.

    S/W bullet2.2

    Troche to ile ile cie interesuje ? aktualnie w banku mam 100k więc tyle mogę dopłacić na tą chwile ale bank cały czas rośnie Odezwij sie na pw forum moze sie dogadamy
  8. Kosik.

    S/W bullet2.2

    Pdezwij wie na pw forum
  9. Kosik.

    S/W bullet2.2

    Model:Bullet V-Max:250 Pojemność silnika:2.2 Przebieg:3500km Usterki:brak Cena:950k do nego lub wymiana ID:cos ok 11k Kolor:czarny z zielonym paskiem Tunning: Fulk tune brakuje up3i baku Kolor świateł:zielone SS'y:stoi na bazie u Rychy Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:Kosik
  10. Kosik.

    100 perkow

    O panie sorki za wypowiedz ale na co ci az 100 perkow?
  11. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Powiedzialem swoje to nie spamuj mi tu bo z punktami polecisz jak mowie ze za drogo to za drogo i tyle
  12. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Edit zakupilem bulecine zostalo mi 33k i ok300k maja oddac nie jest to pewne ale czekam na offerty
  13. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Reff kasa zwiekszyla sie do 1kk
  14. Flash mij wiesz jaki ten2.2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin