Skocz do zawartości

DeeLayT*

Gracz
  • Postów

    198
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DeeLayT*

  1. Które to pięto? 30k DeeLayT*#7471 DC
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. DeeLayT*

    Pokaż swoją twarz

    Czas pokazać morde, dzięki za nominacje. @NeT Nominuję dalej @Szotowiec @DMN., @Veeito& odmurzyniacz/@wybielacz, Organizacje Olimp jak i Alamo. Oraz szefową @Niuniaa
  7. Standardowo, powodzonka wszystkim!
    Brak opisu.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
    2. DeeLayT*

      DeeLayT*

      Bo taka jest prawda, spłakałeś się że nie stanąłem z boku. Nie chce mi się szukać logów, ale miałeś wielki problem do tego.

    3. Gajduss

      Gajduss

      ">> DeeLayT* [739]: nie dosc ze bez s2 to na srodku drogi"
      Rzeczywiście ogromny problem, zwróciłem ci uwagę xD

    4. DeeLayT*

      DeeLayT*

      Bo nie afczyłem, zatrzymałem Się na kilka sekund i problem robisz.

    5. Gajduss

      Gajduss

      No nie wiem jak odjechałem to jeszcze tam stałeś.
      Tak czy siak nie usprawiedliwia to twojego późniejszego zachowania oraz kultury jaką się wykazałeś.

    6. DeeLayT*

      DeeLayT*

      Już skończ, nie będę ciągnął tej rozmowy.

  8. Jak na moje, takie sytuacje mogą się zdarzyć. Pamiętaj że wykonujemy swoją prace na serwerze i czasami się dostanie złej osobie. Co do nagrywania, to szczerze polecam - pisałem to w taki sposób bo wytykałeś mi patrzenie na radar. Miłego dnia i weekendu życzę! Ze swojej strony mogę ci się dorzucić do wyciągnięcia auta z PP - tak żeby była tzw. „Sztama”.
  9. Przemyśl sens swojej skargi i się zdecyduj, bo już nie mam pojęcia do czego masz zastrzeżenia. Uciekałeś przed PD i za wszelkie wykroczenia zostałeś ukarany. Rozliczał cię Cadet za pozwoleniem/nadzorem FTO. Przedstawił ci się i mogłeś dopytać a tego, nie zrobiłeś. Skok z pallisades nie został ci udowodniony jak i nie dostałeś za to kary. Takie akcje kończą się przeważnie prawkiem.
  10. Na powtórce ewidentnie widać jak celowo skróciłeś, do tego wyskakiwałeś na hopkach i skracałeś. Nie odgrywałeś kompletnie nic więc nie był to pościg RP.
  11. Temat wyczerpany, jeśli nie rozumiesz że nie jesteśmy robotami to sobie odpuść.
  12. 1. Byłem na S2 i prowadziłeś ze mną dyskusje. 2. Nie jestem/byłem odpowiedzialny za podliczenie ciebie, jak i poinformowanie. Nie widziałem też tego. 3. Odmówiłeś przyjęcia mandatu odrazu, nie zapytałeś jakie są przewinienia. Ani przed, ani po - jak zostałeś ze mną.
  13. Mandat dostałeś od Cadeta, jeździł on z Artizo i to oni podliczali ci mandat. Ja nie mam z tym nic wspólnego, to że ci nie podali dokładnych wykroczeń już nie leży po mojej stronie bo to oni cie podliczali. - Tego nie wiedziałem. Ja przez ten czas wstawiałem ci dowody, na które nalegałeś. Poza tym mnie nie zapytałeś, ani nie powiedziałeś że ci nie powiedzieli. Skąd mogłem wiedzieć?
  14. Może źle to ująłem podczas interwencji, co nie zmienia faktu że zostałeś ukarany za pościg, a nie za moje przypuszczenia. Pisałem ci że widziałem skok na mapie (Czytaj szybkie przemieszczenie się z górnej drogi na dolną) - Okej, mógł być to mój błąd lecz nic to nie wnosi do skargi bo nie zostałeś za to ukarany. Błędem była dyskusja z tobą, uznałem że masz mało godzin na serwerze i postaram się wszystko wyjaśnić - nie udało się tego niestety załatwić polubownie. Jeśli miałbym takowy dowód, bądź ty byś go miał - nie byłoby nas tutaj. Więc nie odwracaj kota ogonem - nie zapisałem pozostałej części powtórki (kończy się na spotkaniu z infernusem) Wydaje mi się, że wyczerpaliśmy temat - czekam na werdykt.
  15. Nie mam na to dowodu, po raz kolejny mówię ci że było to przypuszczenie. Działo się tyle, że byłem w 98% pewny że to byłeś ty. Aczkolwiek nie zostałeś ukarany za przypuszczenie tylko za sam pościg. Za taki skok przeważnie jest zpj poparte dowodem. Mówiłem ci tylko, że zostałem kilkukrotnie staranowany przez infka - co również udowodniłem. Nie rozumiałeś co ci tłumaczyłem, nie chciałeś też tego wyjaśnić i mówiłeś „wyslij dowód” co dalej robisz. W tamtym momencie jak i teraz nie mam możliwości ci go dać. Resztę przewinień udokumentowałem i wstawiłem wyżej. Na skoki z hopek dowodu nie mam, lecz widziałem że z nich wyskakiwałeś. Nie wiem co ci jeszcze mam powiedzieć, miałem silne przypuszczenia że byłeś to ty i finalnie potwierdziłem twoje miejsce mapą F11 i blipem, do tego doszło MDT ze względu na odwalanie podczas. Chwilę temu powiedziałeś że będziesz walczyć o te 3k, teraz mówisz że ci nie zależy..? Finalnie zostałeś ukarany za pościg oraz wyżej wymienione powody - a nie za sam skok.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin