Hej, witam was w moim pierwszym konkursie. Zapoznajcie się proszę z treścią całego posta.
Konkurs o 30'000 PLN *Waluty serwerowej*. 1. Miejsce - 15'000 PLN 2. Miejsce - 10'000 PLN
3. Miejsce - 5'000 PLN
Aby wziąć udział w konkursie należy:
- Spełniać warunki regulaminu odnośnie przyjmowania nagród/majątku. (KLIK)
- Zostawić reakcję pod postem.
- Wstawić zdjęcie/a waszych pojazdów (Mogą być to pojazdy organizacji/klucz) oraz nazwać dowolnie fotografię.
Fotografia może być w dowolnym miejscu, zdjęcie ma wyglądać po prostu estetycznie.
*Opcjonalnie*
- Zaobserwować mój profil, będziecie wtedy poinformowani o wynikach konkursu, oraz o kolejnych jak i aktualizacjach.
- Wypisać historię zakupu, jak i pomysłu na pojazd.
Wyniki na najlepszą fotografię, ujawnią się 03/04/2021.
Powodzenia!