Hej, na samym starcie chcę podziękować kilku osobom tj.
- @KubsoneK* Za akademię i frakcję SAPD, kontakt dalej mamy mordo.
- @Shaane* Za frakcję SAPD, kontakt dalej mamy mordeczko.
- @Danboss.cj Za majnkrafta, JSP i wiele więcej dobrze wiesz co
- @Garnek. Garnuszek
- @lord_kafazinahombre.cj JNM aka JRB.
- @TheKruzii Pościki Sapidi oraz wspaniałą frakcję z tobą
//
//
- @Skipciu Tobie też dziękuję za danie mi szansy w szeregach SAPD.
- @ELDOKSON Eldoklakson wiadomka! Dalej cię obserwuję w RAPSACH
- @SandPower JSP, dzięki za miły pobyt we frakcji!
- @Guziczkos Wiadomka!
- @Skipciu Dziękuje za nadanie mi szansy w szeregach SAPD.
- @Karel* @Karel* Powodzonka w SaPiDi i zdaj te egzaminy za 1szym razem a nie za 10 xD
- @Weedel*997 Wedeluś, dzięki za kadencję w sapidi
- @ShorpY Nie było nam dużo pogadać ale wydajesz się spoko
- @Kacper^,^ Najlepszy prowadzący "ałdytor" xD
- @MrRoks Wiadomka roksiu, powodzonka Nie graj po alk xD.
- @niedzwiedz. Uważaj na alkohol raku
- @MRJacobo Dzięki za miły pobyt we frakcji!
- @TheTomson Wiadomka, wocik będzie grany.. Dmg będzie klepany
- @Fantus Uważaj na swoją gwiazdeczkę! :3
- @Nukill.wd Do roboty! :3 Dziękuwa za wszystko ceju
- @ZbyK.gg Dzięki za to że wraz z ekipą tworzysz wspaniały serwer, poświęcasz na to dużo czasu, dbaj o swoich graczy!
- @XQward to samo co wyżej /\
- @Tymin.cj Chyba nic ci już nie wisze ni? xD
- @Bialy321 Samdzik kuwa
- @Dudziak Don't pisz skargi so many plz :c
- @Siduu @Siduu Śysunia, mlećyk
- @Lunkowsky.cj Oznaczam cie ceju bo cie dobrze kojarzę!
- @SinnoX Zdałeś akademię, uważaj bo od teraz 2/3 cie będzie chciało ud****ć
- @Lewanek* Legwanek! Jak mogłem ciebie zapomnieeć :c <3333
- @Nezer Veniuś ;3
- @JuniorMiszcz Akademia, szkoda ze nie zdałeś :c
- @s383k Won zajente
#Edit1: Update.
I Dziękuję wszystkim 4lajfowiczom którzy grali ze mną w te lepsze dni jak i te gorsze Powodzenia i pinionszków, jak najmniej prawek/mutów a co najgorsza banów... Może jeszcze mnie kiedyś zobaczycie na tym serwerze!
Zawsze będę pod tym samym nickiem, do zobaczonka!
*Wiem, nie oznaczyłem tutaj pełno osób, będę to stopniowo dopisywał.*