Skocz do zawartości

DeeLayT*

Gracz
  • Postów

    198
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DeeLayT*

  1. Nick funkcjonariusza: @DeXaN Data i godzina zdarzenia: 26.02.2019 Pełen opis sytuacji: Zostałem wpisany do komputera dnia 26.02, kara więzienia została ominięta za dobre (3,5h) RP z funkcjonariuszami @Teddy. i @K4nciasty. Co dziwne zostałem wpisany za "Ucieczkę" chociaż tego dnia nie pamiętam abym uciekał przed tym oto funkcjonariuszem. Dzisiaj zostałem ściągniety ze służby TSA przez @StivGamer oraz @SandPower, zostałem skontrolowany oraz przewieziony do więzienia, tłumacząc się że tą kare już prawdopodobnie odsiedziałem. Wczoraj 14.03/2019 zostałem 2 - krotnie skontrolowany i obeszło się bez kary. Proszę bym o wyjaśnienia gracza @DeXaN za co zostałem wpisany do komputera, Na moim komputerze nie znalazłem logów z tego dnia, więc prawdopodobne jest to że mnie w ogóle nie było, poproszę o sprawdzenie kogoś z administracji czy jest mój nick w logach z tego dnia. (Wkleję logi z rozmowy nt. aktywności z 26.02 za kilka minut) << StivGamer [247]: 26.02.19 - Ucieczka przed SAPD // PO I DeXaN. Dowód, który to potwierdza całe zajście:. Ci dwaj funkcjonariusze plus kilka akademików, nie pamiętam nazwy. Screeny: https://imgur.com/a/HedqK8i (Na ostatnim jest dowód o odbyciu sie tego RP, co potwierdzą ci funkcjonariusze.)
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. DeeLayT*

    Pokaż swoją twarz

    Hai, snap: dilejt_tm IG: xkristian_77
  6. DeeLayT*

    ~DLT

    Siema siema wróciłem Pozdrawiam moje miśie -> @Rycha. @Baker @Blondyna A troszkę poważniej wróciłem jednak mam mute do 28 ;x ( W zamian za UB ) Ban był niesprawiedliwy i był za coś co odbyło się poza serwerem tj. Obraza Szyszka na MESSENGERZE. @Zebra Będę grał tutaj prawdopodobnie na nicku DeeLayT lub N1_DLT. Essa
  7. Pan detektyw z 4L ;p Wspomnien jako tako nie mam ale często czytam jak rozwiązuje zagadki w dziale skarg/apelacji
  8. Nie bierz 1060.. lepiej dozbierac i kupic 1070. 11vgb ci starczy
  9. w BB mam jeden ;d ~9-12k
  10. DeeLayT*

    Pokaż swoją twarz

    Soon https://zapodaj.net/14fbc43540f7b.jpg.html
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Podobają mnie sie te zmiany :)

    Darkness rises... as silence dies.

     

    1. VEENQ

      VEENQ

      pajac jestes i tyle, nie ma co tu wiecej mowic :] 

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. DeeLayT*

    Przerwa od MTA - s383k

    Wonzajente, mam przyjsc wojem? Trzym sie mordko ❤
  18. Ban 999d? Możecie spodziewać się skargi
  19. Hej, na samym starcie chcę podziękować kilku osobom tj. - @KubsoneK* Za akademię i frakcję SAPD, kontakt dalej mamy mordo. - @Shaane* Za frakcję SAPD, kontakt dalej mamy mordeczko. - @Danboss.cj Za majnkrafta, JSP i wiele więcej dobrze wiesz co - @Garnek. Garnuszek - @lord_kafazinahombre.cj JNM aka JRB. - @TheKruzii Pościki Sapidi oraz wspaniałą frakcję z tobą // // - @Skipciu Tobie też dziękuję za danie mi szansy w szeregach SAPD. - @ELDOKSON Eldoklakson wiadomka! Dalej cię obserwuję w RAPSACH - @SandPower JSP, dzięki za miły pobyt we frakcji! - @Guziczkos Wiadomka! - @Skipciu Dziękuje za nadanie mi szansy w szeregach SAPD. - @Karel* @Karel* Powodzonka w SaPiDi i zdaj te egzaminy za 1szym razem a nie za 10 xD - @Weedel*997 Wedeluś, dzięki za kadencję w sapidi - @ShorpY Nie było nam dużo pogadać ale wydajesz się spoko - @Kacper^,^ Najlepszy prowadzący "ałdytor" xD - @MrRoks Wiadomka roksiu, powodzonka Nie graj po alk xD. - @niedzwiedz. Uważaj na alkohol raku - @MRJacobo Dzięki za miły pobyt we frakcji! - @TheTomson Wiadomka, wocik będzie grany.. Dmg będzie klepany - @Fantus Uważaj na swoją gwiazdeczkę! :3 - @Nukill.wd Do roboty! :3 Dziękuwa za wszystko ceju - @ZbyK.gg Dzięki za to że wraz z ekipą tworzysz wspaniały serwer, poświęcasz na to dużo czasu, dbaj o swoich graczy! - @XQward to samo co wyżej /\ - @Tymin.cj Chyba nic ci już nie wisze ni? xD - @Bialy321 Samdzik kuwa - @Dudziak Don't pisz skargi so many plz :c - @Siduu @Siduu Śysunia, mlećyk - @Lunkowsky.cj Oznaczam cie ceju bo cie dobrze kojarzę! - @SinnoX Zdałeś akademię, uważaj bo od teraz 2/3 cie będzie chciało ud****ć - @Lewanek* Legwanek! Jak mogłem ciebie zapomnieeć :c <3333 - @Nezer Veniuś ;3 - @JuniorMiszcz Akademia, szkoda ze nie zdałeś :c - @s383k Won zajente #Edit1: Update. I Dziękuję wszystkim 4lajfowiczom którzy grali ze mną w te lepsze dni jak i te gorsze Powodzenia i pinionszków, jak najmniej prawek/mutów a co najgorsza banów... Może jeszcze mnie kiedyś zobaczycie na tym serwerze! Zawsze będę pod tym samym nickiem, do zobaczonka! *Wiem, nie oznaczyłem tutaj pełno osób, będę to stopniowo dopisywał.*
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin