Skocz do zawartości

DeeLayT*

Gracz
  • Postów

    198
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DeeLayT*

  1. Odwalając na pościgu, za pojazd odpowiadasz ty, jak i za uciekanie przed PD. Nie skłamałem tylko wypowiedziałem się jak to wyglądało z mojej strony. Zapoznaj się z regulaminem składania skarg. Mam nadzieje że jesteś świadomy swoich przewinień za które otrzymałeś mandat. Zostałeś ukarany za całość, a nie za skok tj. Łamanie zasad RP, przekroczenie prędkości, ucieczka przed PD, jazda pod prąd, oraz spowodowanie kolizji. (Więcej nie pamiętam). Jak na moje skarga jest bez sensu i powiązań. Jeśli dobrze widzę, to nie czytałeś nawet regulaminu oraz napisałeś skargę tylko w celach korzyści majątkowych. Werdykt zostawiam rozpatrującemu skargę członkowi zarządu.
  2. Przewinień było więcej niż tylko jedno, a liczę ci całokształt. Racja, dopiero teraz zauważyłem to na radarze. Czekam na wypowiedź osoby rozpatrującej. I na pewno nie dostałem złych informacji - na screenach widać połowę przewinień a skoki z „hopek” były widziane przeze mnie jak i innych officerów. W skardze zawarłem całą prawdę jak to wyglądało - nie miałbym powodu cię oszukiwać, jeśli tak uważasz to niestety nie mam co z tym zrobić. Używanie F11 oraz reszty informacji zawartych w grze obowiązuje jedynie w przypadkach RP (zakaz). Przeważnie takie pościgi kończą się na wpisie, ciebie akurat udało się złapać. Nie rozumiem czemu piszesz tą skargę, zostałbyś złapany prędzej czy później bo byłoby to odnotowane w MDT. Miłego dnia.
  3. Na dowodach widać jak jedziesz pod prąd, przejrzyj sobie wszystko dwa razy. Wszystkie czynności opisałem powyżej, czekam na decyzję osoby rozpatrującej skargę. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności jestem do dyspozycji zarządu frakcji. A co do ciebie, jeśli zarząd frakcji uzna mnie za winnego jestem w stanie zwrócić ci koszty wyciągnięcia auta z parkingu policyjnego oraz dowolną kare pieniężna wyznaczoną przez zarząd jako zadośćuczynienie jako iż nie mam czasu aby przepychać się w skardze i nie zamierzam się już wypowiadać bez odpowiedzi zarządu. Dopowiem tylko że sprawdzanie minimapy nie jest zabronione, przy takim skracaniu jest nawet zalecane. Mówiąc o FC miałem na myśli Flint County. I jak dla mnie jest to bez różnicy czy sprawdzałem F11, bardziej rozchodzi się o MDT którego użyłem z wyżej wymienionych powodów. (Takie działania zauważyłem na pościgach, więc tak samo postąpiłem.) I jeśli poważnie masz zamiar narzekać o mapę pod F11 przy takiej jeździe to wstrzymam się od komentarza. Nie mam zamiaru również przepychać się z tobą w reszcie argumentów, jak na moje wyjaśniłem całość wystarczająco dokładnie i gadania typu „słabe te dowody” gdzie ewidentnie widać jednostkę i ciebie nie przyjmuję. Z tego co wiem - to nie widzisz jednostek na radarze więc skąd wiedziałeś którego mechanika obstawiliśmy? Były one w dwóch miejscach, i nie 5 jednostek tylko góra 3. Ale to raczej szczegół.
  4. W okolicy były te dwa blipy. Jak twierdziłeś "Merit 1.4 ucieka przed wami", nie oddaliłbyś się tak szybko w innym kierunku i były to jedyne blipy w okolicy których nie sprawdziłem. Reszta to były kurierki bądź gracze przy domkach. Razem z tobą były tam max 4 blipy, z czego 2 wykluczyłem odrazu, kolejnym był gracz w Bullecie.
  5. Police Officer I DeeLayT* - Witam. A więc, skoro zostałem tutaj oznaczony i skarga ta dotyczy mojej osoby postaram się wszystko szybko skrócić, ponieważ nie widzę tutaj swojej winy. Około godziny 22:30 został rozpoczęty pościg za białym meritem, z tobą w środku. Rozpoczynał go @Artizo, dołączyłem się jako druga jednostka do pościgu. Chwilę później Artizo z nieznanych mi przyczyn wydachował swój pojazd (Zwykły przypadek na tej ulicy), po czym odłączył się od pościgu. Odkąd jechałem za tobą podążał za mną Infernus który otrzymał bind o odłączeniu się od pościgu dwukrotnie. Pierwsza czynność utrudniająca oraz najważniejsza - bo do niej odnosi się cała skarga to gracz w infernusie który ci pomagał na pościgu taranując jednostki. Na pościgu skakałeś z licznych tzw. "hopek" - polega to na zbyt szybkiej jeździe przy krawędziach dolnych bądź górnych drogi, przez co nasz pojazd wyskakuje. Po prostu nie zwalniałeś przed nimi. Dwa - Skracałeś zakręty oraz jeździłeś po prąd. ( Screen poniżej ) Trzecią sprawą jest to - że nie odgrywałeś uderzeń w lampy etc. (Informacja od jednostki P1) Cztery - Na chwilę cię "zgubiłem" co również zgłosiłem, podążając twoim blipem na F11 oraz radarze widziałem dwie osoby (blipy) w miejscu Pallisades/Paradiso. Jedna osoba ewidentnie zeskoczyła w dół, druga została przy bramkach. Pierwsze co wykonałem to sprawdziłem bramki - była tam inna osoba na co mam dowód w postaci ss-a. Przejdziemy teraz do mojej oceny sytuacji: Uznałem to za ostre odwalanie, stwarzanie zagrożenia dla innych ludzi/graczy. Jak iż byłem jedyną jednostką znającą aktualny przebieg wydarzeń - przejąłem rolę P2. Przez jakiś czas kazałem pozostałym jednostkom szukać cię po mechanikach. Jako iż nie mogłem skoczyć za tobą, postanowiłem sprawdzić MDT (Za twoją strasznie brawurową jazdę, na początku też sądziłem że gracz z infernusa ci pomaga) które wykazało mi że kierujesz się do LS. Prawdopodobnie byłeś wtedy w FC jeśli dobrze pamiętam. Posłuchałem się wtedy rozsądku oraz logicznie przemyślałem możliwe scenariusze: Uciekłeś, Dachowałeś, wypadałoby się gdzieś naprawić - A skoro kierowałeś się do LS na kanale przekazałem tą informacje że jedziesz do LS na DM-a bądź na mechanika. Odnalezienie ciebie zajęło nam około 5-8 minut. Mówiłeś że masz powtórkę, więc ją pokaż - pragnę ci również wypomnieć że obraziłeś Artizo. Odnosząc się do tego - Wysłałem ci nagranie gdzie twój pomagier bądź przypadkowy gracz mnie taranuje co było potwierdzeniem tego co pisałem z tobą po akcji. Zgadza się, przypadkiem wysłałem ci zły link do imgura z grafikami do innej gry - co nie zmienia faktu że przeprosiłem i wysłałem ci prawidłowy link. Starałem się załatwić sprawę polubownie, lecz nie odegrałeś nic na mechaniku gdzie cię znalazłem (Rodeo LS) tylko taranowałeś mój pojazd którym cię zablokowałem. - A szansę na odegranie miałeś. W późniejszym czasie uznałem że skoro twierdzisz iż ów gracza nie znasz (Kierowcy infernusa) wytłumaczymy/wyjaśnimy sobie całą sytuacje. Lecz no niestety - nie rozumiałeś co do ciebie mówię. Logi: Życzę miłego/ej dnia/nocy.
  6. Nick chwalącego: DeeLayT* Nick chwalonego: @Niuniaa oraz @VintageSalmon Data zdarzenia: 18.8.21 Powód pochwały: Solidnie odegrane RP, godne podziwu. Opis zdarzenia: A więc, w słoneczną środę postanowiłem zbudować sobie szałas z drewna i dyrta - no lecz ten dzień zakończył się uciętą łapą przez pana piłę. Gdyby nie te dwie osoby, nie umówiłbym się na randkę z piękną tenisistką czy tam tenisistem w szpitalu. Dowody z akcji: https://imgur.com/a/s9dLGx0
  7. koń z valony 10/10 A nie czekaj to wilk czy coś ten
  8. Model: Sabre 2.4 Sport. ID: 33297. Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: 38 150km. Dodatki: Wszystko, FT. Cena: Do ustalenia, nie mniej niż 1.500.000+ Coś od siebie: Dla degustatorów klasyków, wstawiam Sabre Sport aby zorientować się w cenach - jak cena mnie zadowoli, to sprzedam. SS’y: https://imgur.com/a/10rKdF1
  9. DeeLayT*

    KONKURS O 100K PLN

    Wszystkim życzę miłego czwartku, smacznej kawusi.
  10. DeeLayT*

    KONKURS O 100K PLN

    Wesołego jajka wszystkim
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. DeeLayT*

    Screeny z innych Gier :>

    https://imgur.com/a/q8oGXYi
  13. Legendy zawsze wracają do FPL-a. 
    image.png.035b6b38f0b6cb4629dc970980ee6144.png

  14. https://imgur.com/a/6CfYVxx

    Kiedy ktoś ci mówi że jesteś słaby w gierke. 
    Ciekawe kto to ten HURRICANE_SRT. 

  15. Cholibka, chyba czas na powrót. 

    challanger.png

  16. DeeLayT*

    LOCK

    Mordo ale to jest 352 na serwerze, unikat.
  17. DeeLayT*

    LOCK

    Cheet 2.2 Ft z nitrem, 1:1. 1.5kk wartosci.
  18. Wyniki konkursu! 1. @Panda. - 150582 - 15'000PLN główna nagroda. 2. @ZiomOpel - 142354 - 10'000PLN 3. @Kingsayz - 223343 5'000PLN + 2'500PLN za rozbudowany opis. Pozostałym osobom dziękuję za udział, oczekujcie więcej!
  19. To kiedy robimy tune?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin