Police Officer I DeeLayT* - Witam.
A więc, skoro zostałem tutaj oznaczony i skarga ta dotyczy mojej osoby postaram się wszystko szybko skrócić, ponieważ nie widzę tutaj swojej winy.
Około godziny 22:30 został rozpoczęty pościg za białym meritem, z tobą w środku. Rozpoczynał go @Artizo, dołączyłem się jako druga jednostka do pościgu.
Chwilę później Artizo z nieznanych mi przyczyn wydachował swój pojazd (Zwykły przypadek na tej ulicy), po czym odłączył się od pościgu. Odkąd jechałem za tobą podążał za mną Infernus który otrzymał bind o odłączeniu się od pościgu dwukrotnie.
Pierwsza czynność utrudniająca oraz najważniejsza - bo do niej odnosi się cała skarga to gracz w infernusie który ci pomagał na pościgu taranując jednostki.
Na pościgu skakałeś z licznych tzw. "hopek" - polega to na zbyt szybkiej jeździe przy krawędziach dolnych bądź górnych drogi, przez co nasz pojazd wyskakuje. Po prostu nie zwalniałeś przed nimi.
Dwa - Skracałeś zakręty oraz jeździłeś po prąd. ( Screen poniżej )
Trzecią sprawą jest to - że nie odgrywałeś uderzeń w lampy etc. (Informacja od jednostki P1)
Cztery - Na chwilę cię "zgubiłem" co również zgłosiłem, podążając twoim blipem na F11 oraz radarze widziałem dwie osoby (blipy) w miejscu Pallisades/Paradiso. Jedna osoba ewidentnie zeskoczyła w dół, druga została przy bramkach. Pierwsze co wykonałem to sprawdziłem bramki - była tam inna osoba na co mam dowód w postaci ss-a.
Przejdziemy teraz do mojej oceny sytuacji: Uznałem to za ostre odwalanie, stwarzanie zagrożenia dla innych ludzi/graczy. Jak iż byłem jedyną jednostką znającą aktualny przebieg wydarzeń - przejąłem rolę P2. Przez jakiś czas kazałem pozostałym jednostkom szukać cię po mechanikach. Jako iż nie mogłem skoczyć za tobą, postanowiłem sprawdzić MDT (Za twoją strasznie brawurową jazdę, na początku też sądziłem że gracz z infernusa ci pomaga) które wykazało mi że kierujesz się do LS. Prawdopodobnie byłeś wtedy w FC jeśli dobrze pamiętam. Posłuchałem się wtedy rozsądku oraz logicznie przemyślałem możliwe scenariusze:
Uciekłeś, Dachowałeś, wypadałoby się gdzieś naprawić - A skoro kierowałeś się do LS na kanale przekazałem tą informacje że jedziesz do LS na DM-a bądź na mechanika. Odnalezienie ciebie zajęło nam około 5-8 minut. Mówiłeś że masz powtórkę, więc ją pokaż - pragnę ci również wypomnieć że obraziłeś Artizo.
Odnosząc się do tego - Wysłałem ci nagranie gdzie twój pomagier bądź przypadkowy gracz mnie taranuje co było potwierdzeniem tego co pisałem z tobą po akcji. Zgadza się, przypadkiem wysłałem ci zły link do imgura z grafikami do innej gry - co nie zmienia faktu że przeprosiłem i wysłałem ci prawidłowy link.
Starałem się załatwić sprawę polubownie, lecz nie odegrałeś nic na mechaniku gdzie cię znalazłem (Rodeo LS) tylko taranowałeś mój pojazd którym cię zablokowałem. - A szansę na odegranie miałeś.
W późniejszym czasie uznałem że skoro twierdzisz iż ów gracza nie znasz (Kierowcy infernusa) wytłumaczymy/wyjaśnimy sobie całą sytuacje. Lecz no niestety - nie rozumiałeś co do ciebie mówię.
Logi:
Życzę miłego/ej dnia/nocy.