Skocz do zawartości

m3f1

Gracz
  • Postów

    104
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez m3f1

  1. No i git zrobione. strzałeczka mordo Powodzenia w nagrywaniu. Niech ci się powiedzie i będzie 100k subscribe
  2. Kurde no szkoda Elo ;( Wracaj do nas szybko. Z tobą są takie kozak pościgi
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Mam nadzieje że dostane sie do TSA :)

  5. Nick z serwera:DonAlfonso|DM| Nick używany na Mumble:DonAlfonso Ilość godzin przegranych na serwerze:500h 4minuty Nazwa kanału: Burdel Alfonsa Nazwa podkanałów: 1 podkanal nazwa: Only |DM| Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak do podkalanu o nazwie Only|DM| Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?:Tak Coś od siebie:Proszę o zalozenie kanalu na mumble. Haslo podam osobie na PM która się tym zajmie.
  6. m3f1

    [S] Sandking

    Premier 1.6 up1, fele + Landstalker 1.4 fele + walton 1.4 +15k?
  7. Pewnie Niemiec płakał jak sprzedawal :C A i co to babka w niedzile do kościoła tym jezdzila tylko czy jak? Przebieg maly i silnik nie dotarty
  8. Panie jak pieski zlapia to panie ooooo bedzie grubo :PPP
  9. Panie ale bestia xDDDD To moja FCR 900 nie ma takiego pierdo@!@!cia jak to. )))
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Kurde Namik no nie. Z kim na DM bede sie wydurnial? Z mik maczeta bedzie sie scigal Sultan vs Bullet? Kto bedzie pomagal nowym oraz starym groczom? Zostan z nami. A i ktos TP na DM zrobi? Z kim posmiejemy sie, postrzelamy na DM. Zostan prosze NAMIK nieeee. Wrócisz kiedyś? Proszę było tak fajnie z tobą na serwie i na DM <3
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. m3f1

    Kupię coś do 190k

    Flash 1.8 lpg 25l prawie FV ogr cb?
  15. Zamiana za Flaha 1.8 lpg 25l prawie FV ogr cb ale doplacisz 80k
  16. Model:Flash V-Max:160 Pojemność silnika:1.8 Przebieg:około 600km Usterki: Ten model nie posiada usterek Licka: od 130k MP:2k Cena mi się nie spodoba to nie auta nie sprzedam ID:22241 Kolor:niebieski Tuning:Prawie FV, spoiler (1049), cb, ogr, lpg 25l, fele Kolor świateł:standard SS'y:http://imgur.com/a/KVcGChttp://imgur.com/a/RFpDy http://imgur.com/a/8rlVN http://imgur.com/a/3w813 Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: DonAlfonso
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin