Skocz do zawartości

m3f1

Gracz
  • Postów

    104
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez m3f1

  1. m3f1

    Moja praca na 4life

    Powiem tyle. Felgi fajne. A co to hejtu to co pokazesz to od razu niby z neta bo zazdroszczą ci tego co umiesz, posiadasz.
  2. m3f1

    Odejście WujkaGoogle

    @WujekGoogle Dzięki Nie poddam się, będę walczył do końca mojej gry na serwie o miejsce we frakcji. A ty mordo wracaj do nas szybko. Tak jak pisałeś jesteśmy w kontakcie. TRZYMAJ SIE! Gucci_|_Gang aka DonAlfonso
  3. m3f1

    ELDOKSON NOWA NUTA

    POZDRO. Dobre bity. Oby tak dalej !!
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. m3f1

    Wycena

    Dzieki Temat do zamkniecia
  8. m3f1

    Wycena

    @c0veR Dzieki
  9. m3f1

    Wycena

    Model: Buffalo ID: nie pamietam ale ok 21k Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:ok 13k Dodatki: Fele, licznik, up1/2/3, rejka, cb, ogr, wykrywacz foto, Cena: Prosze aby wycenic go Coś od siebie: Chcial bym aby ktos go wycenil mi.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Demont up2/3 i wymiana za sadna 1.6 up1 2 klucze fele mal licznik 3 na serwie?
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. m3f1

    [S]Bullet 1.6 !

    Sand King 1.6 up1 2 klucze licznik fele 3 na serwie ?
  15. Nick pochwalającego: ​DonAlfonso Nick pochwalonego: WujekGogle Data i godzina czynu, za który jest pisana pochwała: 02.11.2017 16:08 Powód: Mila obsluga klienta, używanie kierunkowskazów, bezpieczna jazd i przepisowa jazda/. Opis Sytuacji: Wiec tak stalem na respie SF nagle podjechać WujekGogle wsiadłem do niego i poprosiłem aby mnie zawiózł na gielde SF. ​On się przedstawil i zawiozul mnie za FREE. Uzywal kierunki i nie jechal więcej jak 80km/h. Dowody: https://imgur.com/a/bmhXt
  16. Dobra nie spinaj sie juz masz ub i tyle. A i wczesniej co bylo to nie pamietasz? Teraz taki swiety???
  17. Gosciu sam jechales po rodzicach i wgl. PeQe dostla bana słusznego. Wbil na kanal tylko po to aby pocisnąć mnie bo nie dostałem się do SARA a ja się wku@!ilem i odpowiedziałem na jego słowa. Nikt tu nie jest swiety. Przyznam rację że mnie trochę poniosło i tu chcę was przeprosić. Ja nie powinienem tak zareagować ale wy tez powinniścię się ogarnąć i nie wyzywać
  18. m3f1

    [S]Buffalo

    Albo tak demntujesz up3 i wymiana?
  19. m3f1

    [S]Buffalo

    SAND KING 1.6 licznik 2klucze fele mal 3 nas serwie
  20. Sand Kinga 1.6 up1 id 3851. 3 na serwie
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin