Witam mam pewien pomysl. Chodzi o to aby w mechaniku dodac 2 zakladke w ktorej byly by takie zeczy jak np:
-opony
-silnik
-olej
-filtry
-itd
Te czesci maja swoje (%) np:
-kolo prawe tylne- 36%
Im mniej (%) tym auto ma mniejsza przyczepnosc, wolniej jedzie, nie odpala, itp. Te czesci oczywiscie mozna naprawic/wymienić np:
-1 koło 250pln
Policja gdy zatrzymuje sprawdza stan tych czesci i gdy np:
-kolo jest zbyt zuzyte to Policja wystawia mandat i ma prawo wezwac lawete. Taki system urealni rozgrywke. Mam nadzieje ze pomysl sie przyjmie.