Skocz do zawartości

m3f1

Gracz
  • Postów

    104
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez m3f1

  1. Zdemontowalem up1 ale sa 3klucze 1 normalny i 2 dorobione. Radeu620 jak dasz 150k to masz go
  2. Model:Buffalo V-Max:205 Pojemność silnika:1.6 Przebieg:ok.10k Usterki:To cacuszko nie ma usterek. Licka: od 0. Jesli cena mnie nie zadowoli to autka nie sprzedam. ID:1800 Kolor:Bialy Tuning:Fele|licznik|lpg 50l|3klucze Kolor świateł:Standard SS'y:Auteczko jest na gieldzie ale ssy moge dac potem. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:DonAlfonso
  3. m3f1

    Kupię banshe

    Jak go masz leszczu.
  4. Model:Jester Elektryk V-Max:205 Pojemność silnika:1.8 Przebieg: 4tys Usterki: Jedyny minus to na up1 -3 Licka: Od 200k MP 3k [Wymiana za Buffalo 1.8 z up1 itp.] ID: 21571 Kolor: Zielony Tuning:Up1|malowane fele|2 klucze|wydechy|spojler|podwujne wloty na dach|przedni zderzak|cb radio| Kolor świateł: standardowe SS'y: http://imgur.com/a/m787thttp://imgur.com/a/cyCo8 http://imgur.com/a/Mw6wy Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: DonAlfonso
  5. m3f1

    Przerwa krótka

    Powodzenia na wakacjach elo
  6. Wiem ale nie ma dzialu do propozycji.
  7. Witam mam pewien pomysl. Chodzi o to aby w mechaniku dodac 2 zakladke w ktorej byly by takie zeczy jak np: -opony -silnik -olej -filtry -itd Te czesci maja swoje (%) np: -kolo prawe tylne- 36% Im mniej (%) tym auto ma mniejsza przyczepnosc, wolniej jedzie, nie odpala, itp. Te czesci oczywiscie mozna naprawic/wymienić np: -1 koło 250pln Policja gdy zatrzymuje sprawdza stan tych czesci i gdy np: -kolo jest zbyt zuzyte to Policja wystawia mandat i ma prawo wezwac lawete. Taki system urealni rozgrywke. Mam nadzieje ze pomysl sie przyjmie.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Hondziarz. wiesz kiedys nie ogarnial i kupuil za 300k i mysli ze teraz tyle tez dostanie. xD
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. m3f1

    S/W sand 2.0

    To jest Sand King?
  12. m3f1

    [S] Buffalo 1.8

    @lock nie sprzedaje jednak
  13. m3f1

    [S] Buffalo 1.8

    Model: Buffalo V-Max:180km/h Pojemność silnika:1.8 Przebieg:4800km Usterki:Tak zadbane auto nie posiada usterek Licka od:140k ID:15782 Kolor:Czarny Tuning:Tylko fele czarne Kolor świateł:Standardowy SS'y: 1. http://imgur.com/a/SVGhH2. http://imgur.com/a/ugStR 3. http://imgur.com/a/YxOZs 4. http://imgur.com/a/yRy8N Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Tak DonAlfonso
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. m3f1

    [S] Patriota 2.2

    Witam jestem w stanie kupic te auto ttlko chcial bym je obejrzec. Mam czas na to od godz 15:00 do 20:00. Jest mozliwosc spotkania sie? Moj nick: DonAlfonso
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin