Skocz do zawartości

BOCHA

Gracz
  • Postów

    663
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BOCHA

  1. BOCHA

    [MAPA] Interior urzędu

    Która ławka "wbiega" na drzewo?
  2. BOCHA

    [MAPA] Interior urzędu

    Siema, to znowu ja! Dziś przychodzę do was z projektem mapy interioru urzędu. Jest on wykonany w stylu budynków z zaokrąglonymi sufitami, trochę mi się nie chciało bawić z kątami, więc jest kanciaty xd Czas pracy to jakieś 4-5h z przerwami. Jeśli podoba Ci się mapa, doceń moją prace i zostaw jakiś miły komentarz oraz Podziwiajcie: https://imgur.com/gallery/bc8kJ06 Nie jest to mapa przeznaczona na serwer
  3. BOCHA

    Model znaczka Informacji

    Może ktoś to zamknąć? Scar na 2000% nie jest jego autorstwa, więc post nie jest zgodny z regulaminem.
  4. BOCHA

    Spawn SF

    Zbyt wąskie pasy na przejściu.
  5. BOCHA

    [Interior] 4FIGHT

    Ale mnie naszło żeby zrobić interior dla 4FIGHT
  6. Tylko Buffalo na żółtych lampkach
  7. BOCHA

    Model znaczka Informacji

    A i tak btw skoro nie potrafisz zrobić normalnej "skrzynki ma lawete" to szczerze wątpię że model tego scara został przez Ciebie wykonany.
  8. Teraz mam taką rozkmine, skoro ZbyK zaczynał robić 4life bez znajomości programowania, to podstawa 4life jest z netu?

    1. MrAsfurix
    2. ven1kz

      ven1kz

      ta wszystko z neta i ma po 600 graczy dziennie X-D

      przynajmniej twoje piękne pracę nie są z neta

  9. BOCHA

    [Interior] 4FIGHT

    Zbyt ciemno tam
  10. BOCHA

    Model znaczka Informacji

    Znowu to straszna "skrzynka na lawetę" i co to jest, scar xd?
  11. Dodałeś tylko płot i dwie bramy xd. Nic szczególnego, ale te bramy tak jak powiedziałeś do "dopy".
  12. Każdy mówi że "cudo", "piękne" itp. Według mnie te ledy są średnim pomysłem, przeszkolony obok karetki, fatalny pomysł. Gdybym jechał taka karetką chciałbym trochę więcej prywatności, a nie że każdy może zobaczyć kto jest w środku i coś co mu się stało. Te standardowe malowanie jest już nudne, jesteś osobą kreatywną, więc raczej nie będziesz miał problemu z wymyślaniem czegoś.
  13. BOCHA

    @LOCK

    271k bo bida xd
  14. Nastały czasy cejotów, dostaną taran i idą spałakać się na forum. Trochę beka z nich.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. BOCHA

      BOCHA

      @PluuM tylko że to jest gra xd 

      "Żenada" dokładnie tak jak mówisz, porównywanie prawdziwego życia, do "życia" w grze jest żenujące :D

    3. PluuM

      PluuM

      @BOCHA.

       

      Porównuję, bo gdybyś nie wiedział to w tej grze jest regulamin, tak samo jak w prawdziwym życiu kodeksy karne, prawa itp. Ta gra, a raczej ten serwer jest wzorowana na życiu realnym więc jak najbardziej mam prawo porównywać jedno do drugiego. 

    4. BOCHA

      BOCHA

      Ehm zobacz sobie ile ja spędziłem czasu na serwerze, a ty :). Gadaj se gadaj, żyj w swoim wirtualnym świecie i może znacznie dzwonić na policję gdy dostaniesz tarana ;3

    5. PluuM

      PluuM

      @BOCHA.

       

      Gram na 4 life od 2015 roku :)

       

      I naucz się czytać ze zrozumieniem bo po tym co teraz napisałeś wnioskuję że masz maksymalnie 15 lat. 

       

      Na policję zadzwonię w życiu realnym jeśli będzie taka potrzeba, a skargę zgłoszę tu na forum jeśli również będzie taka potrzeba - nawet za taran. 

       

      Regulamin to regulamin i należy go przestrzegać. 

       

      Może Ci coś przeliterować bo nie wiem czy tak jednym ciągiem dasz radę przeczytać. Dlatego też m.in. oddzieliłem wypowiedzi o dwie linijki :)

    6. BOCHA

      BOCHA

      Ewidentnie musisz iść na badania, bo niestety mam więcej niż 15 lat ;O. Nie wiem czy chciałeś mnie obrazić, czy pokazać swoją wyższość, ale jak jesteś taki łaskawy to możesz mi przeliterować ;3. Chodziło mi że skoro w życiu realnym dzwonisz na policję gdy jesteś uczestnikiem zdarzenia drogowego, to na serwerze też zacznij wzywać, co ci szkodzi. Skończyłem prowadzić z tobą zbędna dyskusje.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin