To co ty napisałaś to jest rozbudowywanie RP i każdy może je rozwijać. Badanie ABC uwzględnia to co napisałaś. Skoro byłaś w SAMD powinnaś wiedzieć co to dokładnie jest i jak to wygląda. Niestety z tego co widzę chłopaki dopasowali się do ciebie z RP bo ten wstrząs głowy to też dobry jest. Jeżeli chcesz kogoś upominać to najpierw sama dopracuj swoje RP bo z tego co widzę jest mierne. Rozmawiałem z chłopakami powiedzieli, że nie dawałaś żadnych oznak, że możesz mieć wstrząs mózgu po czym napisałaś że masz "wstrząs głowy". Okej powinni się domyśleć o co chodzi. Brak dowodów dodatkowo dlatego skargę odrzucam. Brak dowodów abym mógł zobaczyć błędy pracowników dlatego rozumiem ich wyjaśnienia. Co do ciebie Karyna jak masz pisać skargi to na przyszłość miej dowody i popraw swoje RP bo z tego co tu widzę też nie było za dobre, a od byłego szkoleniowca powinno coś więcej się oczekiwać, widocznie osoba która wcześniej wybierała szkoleniowców słabo sprawdzała ich wiedzę. Pozdrawiam i oczywiście skargę odrzucam. Co do chłopaków na przyszłość starajcie się rozwijać swoje RP bo lepiej to wygląda niż samo napisanie /me wykonuje badanie ABC.