Skocz do zawartości

SP.

Gracz
  • Postów

    3 409
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez SP.

  1. 28.10.2018 Informujemy, iż Ratownik Medyczny @Fabford zostaje ukarany ostrzeżeniem z wpisem do karty. Powodem tego jest nie stosowanie się przydziału pojazdów.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Powiem ci, że akurat mi 600pln to grosze ale patrz na graczy którzy mają takiego perka kupi domek za np 50pln bo chce sobie zaparkować auto. Ledwo ma by to zatankować i ktoś mu zabiera pojazd który stał pod domkiem. Zawsze był zakaz zabierania jak to pojazd właściciela domku i to było dobre a nie, że ktoś kupi sobie domek i zaparkować nie może bo komuś z SARA coś nie podpasuje. Sorry ale po to są te domki na serwerze. I nie po to się opłaca domek aby ktoś ci zabierał pojazdy które są pod domkiem i jeszcze płacić za wyjęcie. To paranoja. Nie wiem kto to pisał ale nie pomyślał nad tym punktem. Rozumiem pozostawiony byle gdzie ale nie pod domkiem i zapewne o to chodziło autorowi.
  4. To niech jeszcze zabierają jak na raporty idę... Chyba coś nie halo. Po to ktoś kupuje domek aby stawiać obok pojazdy. Po to są domki na tym serwerze. Nie interesuje mnie to, że ktoś ma problemy z tym, że koło domku stoi sobie pojazd właściciela. Po to te domki są aby sobie stawiać pojazd. Nawet w realnym świecie można postawić pojazd koło domu. I nikt nie zabierze chyba, że jest znak a takiego znaku nie widzę. Nie każdy musi znać wasz taryfikator i mnie on nie interesuje w tym momencie. Jest to teren prywatny w pewnym sensie a nie publiczny.
  5. Pojazdy stała tam już kiedyś jak był niby ten nowy taryfikator zacznijmy od tego. Administracja RCON chyba raczej wie co można a czego nie. To MTA i mało kto chodzi chodnikiem. Więc bez przesady. Nie po to płacę za domek 2400 aby nie móc postawić pojazdów koło blipa domku.
  6. Twój nick: SP. Nick osoby oskarżonej: michael789 Powód napisania skargi: Ukradł mi pojazdy które stały pod domkiem (TUNE). Kilka razy pytałem też pracowników jak miałem jakoś 2 tyg temu te tune i każdy stwierdził, że nie powinni odholować. Pojazdy w tedy stały normalnie SARA nigdy nie zabierało. Od pewnego czasu ponownie mam owe tune jeszcze wczoraj jak ustawiałem pojazdy pytałem Administratora RCON @Lukasz1393 czy mogą tak stać. Powiedział, że TAK bo jest domek i nie mogą zabrać. Osobnik który odholował ów pojazdy jak go informowałem o skardze napisał mi [2018-10-27 20:29:09] [Output] : michael789 [276]: no k, rozwiąże się ;p. Rozumiem, że ktoś nie myślał i napisał u was taryfikator, że jak coś stoi na chodniku to, że zabieracie ale sporo domków nie ma parkingów i jest tylko miejsce na chodniku aby koło domku zaparkować. Skoro nawet Administrator RCON stwierdził, że mogą tak stać to chyba jest coś nie tak. Proszę o oddanie pieniędzy za parking policyjny oraz o pilnowanie by nie zostały zabierane pojazdy które stoją obok blipa domku jeżeli są to pojazdy właściciela domu. Zawsze nawet w SAPD było tak, że pojazdów z parkingów i z kogoś domków nie zabieramy. Dlatego nie interesuje mnie to co się stało i dlaczego zostały zabrane. Proszę o oddanie pieniędzy za wykup. Wiem, że się rozpisałem ale jestem zdenerwowany, że takie cyrki się dzieją i że momentalnie ktoś zabiera pojazdy które stoją pod domkiem właściciela owych pojazdów. Jak już mówiłem jest to bezsens bo sporo domków jest takich, że można postawić pojazdy tylko na chodniku i jakoś nigdy nie było z tym problemu. Jak coś nie chce by ponosił jakąś odpowiedzialność tylko chcę zwrot pieniędzy za wyjęcie pojazdów a i pojazdy stały z jednej i z drugiej strony blipa domku. Więc mógł sprawdzić właściciela po to macie też suszarkę. Dowody:
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. 24.10.2018 Informujemy , iż Lekarz SOR `u @krapeQ*999 zostaje odwieszony. (Stare) Informujemy , iż Ratownik Medyczny @Domciol zostaje zawieszony. (Stare) Informujemy, iż Ratownik Medyczny @Domciol zostaje odwieszony.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 19.10.2018 Informujemy, iż Ordynator Interny @Pitu.. zostaje z zawieszony na okres 20 dni.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. SP.

    tune sf

    Tuner jest własnością innego właściciela. Poprzedni prawdopodobnie go nie opłacił. @C
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin