Twój nick: SP.
Nick osoby oskarżonej: michael789
Powód napisania skargi: Ukradł mi pojazdy które stały pod domkiem (TUNE). Kilka razy pytałem też pracowników jak miałem jakoś 2 tyg temu te tune i każdy stwierdził, że nie powinni odholować. Pojazdy w tedy stały normalnie SARA nigdy nie zabierało. Od pewnego czasu ponownie mam owe tune jeszcze wczoraj jak ustawiałem pojazdy pytałem Administratora RCON @Lukasz1393 czy mogą tak stać. Powiedział, że TAK bo jest domek i nie mogą zabrać. Osobnik który odholował ów pojazdy jak go informowałem o skardze napisał mi [2018-10-27 20:29:09] [Output] : michael789 [276]: no k, rozwiąże się ;p. Rozumiem, że ktoś nie myślał i napisał u was taryfikator, że jak coś stoi na chodniku to, że zabieracie ale sporo domków nie ma parkingów i jest tylko miejsce na chodniku aby koło domku zaparkować. Skoro nawet Administrator RCON stwierdził, że mogą tak stać to chyba jest coś nie tak. Proszę o oddanie pieniędzy za parking policyjny oraz o pilnowanie by nie zostały zabierane pojazdy które stoją obok blipa domku jeżeli są to pojazdy właściciela domu. Zawsze nawet w SAPD było tak, że pojazdów z parkingów i z kogoś domków nie zabieramy. Dlatego nie interesuje mnie to co się stało i dlaczego zostały zabrane. Proszę o oddanie pieniędzy za wykup. Wiem, że się rozpisałem ale jestem zdenerwowany, że takie cyrki się dzieją i że momentalnie ktoś zabiera pojazdy które stoją pod domkiem właściciela owych pojazdów. Jak już mówiłem jest to bezsens bo sporo domków jest takich, że można postawić pojazdy tylko na chodniku i jakoś nigdy nie było z tym problemu. Jak coś nie chce by ponosił jakąś odpowiedzialność tylko chcę zwrot pieniędzy za wyjęcie pojazdów a i pojazdy stały z jednej i z drugiej strony blipa domku. Więc mógł sprawdzić właściciela po to macie też suszarkę.
Dowody: