Skocz do zawartości

SP.

Gracz
  • Postów

    3 409
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez SP.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 15.12.2018 Informujemy, iż Lekarz SOR'u @Magani. oraz Ratownik Medyczny @|Komornik| mają zgłosić się do zarządu SAMD na rozmowę dyscyplinarną. Mają na to okres 7dni. Inaczej zostaną wydaleni. 15.12.2018 Informujemy, iż Ratownik Medyczny @Lukaszenko1215 ma się zgłosić do zarządu SAMD z powodu bardzo długiego urlopu. Ma 7 dni na wyjaśnienie inaczej zostanie wydalony. Brak kontaktu oraz brak dodania do panelu.
  4. 14.12.2018 Informujemy, iż Ratownik Medyczny @Painkiller zostaje wydalony z SAMD po niezdanym egzaminie po powrocie do SAMD (Warunek powrotu).
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Jako, iż jestem w zarzadzie SAMD oraz zostałem w pewnym sensie wplątany to się wypowien aby chociaż częściowo ci wyjaśnić sprawy o których napisałeś. Zacznijmy od tego, że każdy z SAMD był poinformowany, że ma godnie reprezentować frakcje na służbie jak i po za służbą. Tak samo każdy z SAMD doskonale wie, że jak dostanie karę serwerową obojętnie czy to na służbie czy też nie zostanie odpowiednio ukarany we frakcji. Dodatkowo pamiętajmy, że nie obowiązuje tylko nas regulamin SAMD ale też regulamin serwera i KSF. Co do krapeq jego zachowanie na pm było śmieszne i on doskonale o tym zdaje sobie sprawę. Ja miałem zastepcę w jrgw i to jego proponowałem na owe stanowisko. Nie wnikam czy 4Ever mu coś napisał czy też nie. Wiedzą to tylko oni i to jest ich sprawa a nie twoja. Co do odejść można cofnąć odejście do 24h tak więc nie koniecznie były to fake odejścia. Gdyż nie wiesz jaka była sytuacja to po 1 a po drugie po napisaniu tego odejścia zostało ono cofnięte z tego powodu, że uznaliśmy, że nie chcemy aby SAMD jednak mocniej podupadło bo był to ciężki okres dla frakcji SAMD. Więc skończ szukać dziury w całym. Co do zawieszeń każdy byl informowany o tym więc to nie było zaskoczenie, że otrzymał on degrada. Ale ta sprawa także nie powinna ciebie interesować bo jak się nie mylę nie było ciebie już chyba we frakcji i to nie jest twoja sprawa. Tylko to jest sprawa a zarazem interes krapeq i zarządu. Uważam, że krapeq chyba jest odpowiednio dorosły i nie potrzebuje adwokata aby wyjaśnić sprawę jak czegoś nie wiedział bo nie usłyszał lub coś. Regulamin jest jaki jest i powinien zostać poprawiony i z tym się zgadzam. Co do normy 4Evera uważam, że jest to sprawa lidera i to on powinien podjąć decyzję co zrobić z osobą z zarządu jeżeli jest ktoś mniej aktywny. Dodatkowo pamietaj, że w regulaminie jest, że zarząd ma prawo nagiąć czasem jakiś pkt regulaminu jeżeli uznają, że zaszła taka potrzeba. A pamietaj, że nie musisz wiedzieć czy się usprawiedliwił ktoś z zarzadu czy też nie. 4Ever mogł poinformować lidera, że będzie troche mniej aktywny. I to jest sprawa miedzy liderem a 4Everem i to oni wiedzą jak było. Myślę, że wyjaśniłem ci tą sprawę jasno. Rozumiem, że masz żal do 4Evera bo dostałeś bana na serwerze itp. Ale przemyśl swoje zachowanie. Wiem, że 4Ever jest specyficznym i młodym człowiekiem lecz jest ogarnięty i stara się by było dobrze w SAMD lecz jak każdy może popełniać jakiś błąd bo pamiętajmy, że każdy z nas jest człowiekiem i ma prawo do błędu. I sam xWolfq wiesz, że święty nie jesteś i też jak każdy z nas popełniasz błędy. Pozdrawiam ordynator chirurgii SP.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Apelacje o odbanowanie na Serwerze Głosowym Mumble prosimy pisać w dziale Apelacje od nałożonych kar korzystając z wzoru 6 w tym wątku: ZŁY DZIAŁ. Napisz w dobrym dziale.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. 03.11.2018 Informujemy, iż @4lysy oraz @Seb1x powraca do frakcji po przerwie.
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin